Skocz do zawartości
Nerwica.com

Piękne umysły czyli spam działu Schizofrenia


PJT

Rekomendowane odpowiedzi

Rozumiem, mam nadzieję, że uda im się coś znaleźć.

Mam znowu dziwne zdanie i nie wiem, o co chodzi. Masz jakiś pomysł na nie?

 

I esteem the occasion of this jubilee to be that proud discovery that the black race can begin to contend with the white, that in the great anthem of the world which we call history, a piece of many parts & vast compass, after playing a long time a very low & subdued accompaniment they perceive the time arrived when they can strike in with force & effect & take the master’s part in the music.

 

Cenię okazję tego jubileuszu, by być dumnym z odkrycia, że czarna rasa może zacząć walczyć z białą, z wielkim hymnem świata, który my nazywamy historią, kawałek wielu części i ogromnego zakresu, po zagraniu przez długi czas bardzo niskiego i przytłumionego akompaniamentu, oni postrzegają ten czas przepływający, kiedy mogą zaatakować z siłą i skutecznością i wziąć mistrzowski udział w muzyce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uważam, że okazją do tego jubileuszy jest doniosłe odkrycie iż czarna rasa może zacząć współzawodniczyć z białą, że w wielkiej melodii świata jak nazywamy historię, zjawisku wielowymiarowym i różnorodnych elementów, po czasie pełnienia niskiej i niejako uzupełniającej roli zaczynają oni dostrzegać, że nadszedł czas kiedy mogą uderzyć mocno i efektywnie by stać się dominującym tonem tej melodii.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×