Skocz do zawartości
Nerwica.com

Zjednoczone Stany Lękowe


PJT

Rekomendowane odpowiedzi

platek rozy, też tak o swoim myslę czasami. Sa dni ze czuje się zdrowa, nawet smieje się ze swoich leków itp. a czasami zastanawiam sie czy nie lepiej byłoby być w szpitalu. Wtedy jak wylądowałam na SORZe w jednym wszpitalu a później w drugim gdzie jest psychiatra to pytała sie mnie lekarka czy chce iść na oddział. Zastanawiałam się czy iśc i wkońcu z płaczem powiedziałam ze może tak dla mnie lepiej bedie. Ale po wywiadzie to powiedziała ze nie nadaje sie. Ja chciałam iść by też mi wszystkie badania zrobili (wtedy o zakrzepicy i krążeniu myślałam)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mysalem ze spkojne spedze sobie dzien, to znaczy bez imprez, a jutaj ledwo otworzylem oczy a dzwoni znajomy i wyciaga mnie na pizze. W sumie tak norlanie to mialbym ochote, ale dzis jakos nie, no ale jak tutaj odmówic. Jedyne co to mozna liczyc ze bedzie dobrze, to znaczy wesolo. Miałem kiedys wyciszony telefon i to byl dobry pomysl.

 

Jak tam sie dzisaj czujecie? Chociaz wyspalem sie dobrze, choicaz wczoraj bylem tak pobudzony, ze myslam ze nie zasne. Dzis wieczorem zadnych hałasów i żadnych imprez, chce sie jakos wyciszyc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×