Skocz do zawartości
Nerwica.com

FLUOKSETYNA(Andepin, Bioxetin, Fluoksetyna EGIS, Fluoxetin Polpharma, Fluoxetine Aurovitas/ Vitabalans, Fluxemed, Seronil)


shadow_no

Czy fluoksetyna pomogła Ci w Twoich zaburzeniach?  

242 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy fluoksetyna pomogła Ci w Twoich zaburzeniach?

    • Tak
      155
    • Nie
      69
    • Zaszkodziła
      38


Rekomendowane odpowiedzi

ja swoją opinię opieram o doświadczenia własne i innych nerwicowców. Jak dotąd moje pokrywają się z innymi. Co do tej strony, to mam (zresztą zauważyłam, że sporo innych również) wręcz przeciwne doświadczenia. No ale każdy jest inny...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

khaleesi, no właśnie zmieniłem bo sertry musiałbym brać ze 300 mg żeby to coś działało, a nie chcę aż tyle ładować bo za bardzo mnie nagrzewa, a ostatnio nawet zauważyłem jeszcze większy ubytek pamięci krótkotrwałej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chwale sobie fluo w dawce 40mg.od wczoraj ustapily skutki uboczne czyli silne nudnosci, brak apetytu, dreszcze lecz zostala jeszcze bezsennosc i ziewanie ale zasypiam po chlorprotiksenie, wraz z ustapieniem wiekszosci ubocznych lek zaczal sie rozkrecac czyli po mniej wiecej 4ech tygodniach.czuc juz serotoninke, zero lekow i humor na + , problemy jeszcze niedawno nie do przejscia staly sie prostsze i powoli zaczynam znajdywac rozwiazania aby sie ich pozbyc :lol:

stopniowo rozkrecalo sie tak ze coraz wczesniej mozna bylo odczuc dzialanie serotoniczne, na poczatku pogorszenie (napady leku, brak sil na cokolwiek itd), po 2 tygodniach poprawa wieczorami a teraz smigam od rana na obrotach od 2 dni i oby tak zostalo :D

wkoncu jakies ssri ktore zalapalo a podobno najslabsze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@ Reiben,

 

Niby nie planowałem przeskakiwania z 20 na 40, ae jako że moja psych zapytana o taką opcję stwierdziła że nie ma przeciwwskazań, w aptece chyba coś się komuś powaliło i dostałem prawie podwójny zapas Seronilu (brałem jedną partię jednego dnia a resztę miałem domówioną na dzień następny, zapłaciłem z góry i coś musiało im się pokrzaczyć), a do tego niedawno umarła znajoma, to pozwoliłem sobie na skok do 40 mg, Szczerze? Nie czuję znaczącej różnicy, choć z drugiej strony jak sobie analizuję ostatni tydzień w porównaniu do ostatnich, to chyba mam generalnie lepszy humor mimo zwalających się na głowę różnych posranych życiowych zawirowań. 60 to już chyba przesada jeśli chodzi o leczenie depresji - Dark pisał o tym kilka stron wcześniej a też tydzień temu na wizyciez zapytałem o to lekarkę, i potwierdziła, że 60 mg stosuje się przy zaburzeniach odżywiania, głównie bulimii. Nie dam głowy czy nawet w ulotce nie jest wspomniane o tym, ale wybaczcie, nie chce mi się szperać teraz i sprawdzać ;) Tak więc jeśli chcesz podkopywać dawki do 60 mg to nie wiem czy to ma sens. No ale jak ci twój lekarz mówił że możesz, to chyba możesz ;) Zabić to cię to na pewno nie zabije ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem rację, że nie chciałem znów zacząć innego leku od nowa, 3 dzień na fluo, 40mg, nie chce mi się nic jeszcze bardziej niż na tej sercie, najlepiej położyć się i zniknąć :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wytrzymajcie, ktos chyba cos wspominal o silnym wiazaniu z bialkami, ze paro jjest inne pod tym katem i ze jak inne ssri nie dzialaja to fluo moze pomoc, moglby ktos to rozwinac?

 

ja ostatnio sporo wypilem na fluo, wodka, browary i non stop czulem sie trzezwy ale za to nastepny dzien nie byl zaciekawy.fajna serotoninowa euforia przy piciu do ssri.blokade dzialania zauwazylem tylko w nastepnym dniu, po 2 dniach wszystko wrocilo do poprzedniego stanu.

 

+ silna biegunka na kacu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kasiątko

http://topfarm.pl/zamienniki-lekow,Bioxetin-tabl-20-mg.html

 

-- 24 lis 2013, 23:36 --

 

najlepiej położyć się i zniknąć

z Twoich opisów Reiben wynika ( zreszta z moich też często ) ,że leczenie często bywa mniej przyjemne od samej choroby . Kużwa jeszcze jedna przyjemność z posiadania nerwicy ,,,

Ano mam tak, czasem nerwica się nasila, a czasem cholernie mocno depresja, biorę teraz 60mg, a już myślę czy za kilka dni nie wskoczyć na 80, taki kurde niecierpliwy jestem i potrzebuje jakiegoś efektu szybko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

leczy sie nim bulimie i powiem szczerze ze nawet zapewne skutecznie bo na poczatku nie da sie prawie nic przelknac a na widok jedzenia cie odrzuca, mdlosci potworne, raz wymiotowalem nawet bez powodu.potem sie troche normuje gdy mdlosci przechodza.

Reiben, 60-80mg? takie podwyzszanie sobie dawek nic nie da a nawet spowoduje rozkrecanie sie leku na nowo, trzeba czekac nie ma wyboru, ja 40mg czuje mocno, wieksze dawki zapewne tylko mocniej glod hamuja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×