Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dzienne Wrony - Nocne Darki (czynne 24 h na dobę)


shadow_no

Rekomendowane odpowiedzi

Saraid, póki co czuję się już dużo lepiej, ale boli mnie głowa, jestem słaba i mam lekką gorączkę, a w nocy przez swoją emetofobię dostawałam okropnych napadów lękowych :hide: od wczoraj kawy nie piłam, więc jestem też śnięta ryba :pirate:

znam ten ból dlatego tylko ten lek łagodzi te objawy dużo zdrówka kochana

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

klaudek, też od dziecka jestem nimi zafascynowana, choć miałam kilkuletnią przerwę po tym jak wywieźli moją ukochaną klacz na rzeź, poza tym moich rodziców nie było stać na tak drogie hobby, więc teraz sama każde oszczędności przeznaczam na jazdy :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Calineczka1990, przykro slyszec. Ja nie przezywam stresu na obecna chwile. Mam swoj powod czemu tak sie czuje a nie inaczej i nie trzeba miec bzika we lbie by sie tak czuc w tej sytuacji :pirate:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Calineczka1990, Ja lubię konie są bardzo madrymi zwierzatkami,ale szczerze powiedziawszy może z jakieś 5 razy nimi jeździłam mimo iż je posiadam. Ewentualnie bryczką częściej jezdzilam i sankami. Kiedyś miałam te pony co rosną do 75 cm. To dopieroro są slodziaki przytulaki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masked_Man, moje lęki są tak irracjonalne, że aż sama się nimi dziwię, a nie potrafię nad tym zapanować, chora sytuacja :roll:

 

klaudek, masz na myśli szetlandy? są urocze :105:

mnie się marzy kiedyś własny haflinger, moja ulubiona rasa pod względem charakteru i wyglądu :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×