Skocz do zawartości
Nerwica.com

Samotność


ixi

Rekomendowane odpowiedzi

Denerwuję mnie gdy podaje się za przykład ludzi, którzy chodzą na zaoczny gównokierunek, ze niby marnowanie swoich ciężko zarobionych pieniędzy na coś co nie da ci żadnych praktycznych umiejętności jest godne pochwały :lol: Ale przecież papierek jest najważniejszy. Co zadziwiające dalej dużo ludu wierzy, że skończenie marketingu i zarządzania czy jakieś innej socjologii zapewni ci świetlaną przyszłość.

 

Student dziennej filozofii tutaj, ale ja poszedłem bo nie wiem co ze sobą zrobić. Co również jest bardzo głupie :mrgreen: Na moim kierunku jednak prawie nikt nie łudzi się, że po tym jest jakaś robota, nawet wykładowca o tym wspominał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aurora92, sprawa jest glupia, ale...nie umiem podrywac/bajerowac. Normalnie potrafie gadac z kobietami, ale nie umiem zrobic kroku ku czemus grubszemu. Tym bardziej daje sie to we znaki, gdyz znalazlem sobie, eee nie wiem jak to nazwac, nowy "obiekt".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jetodik, sorki, ale nie bardzo wiem, co chcesz przez to powiedziec. Ja nie twierdze, ze chcialbym byc samotny. Chodzi mi o to, ze jak podoba mi sie jakas Panna to nie umiem sie jakos zabrac za podryw, nie mam na to koncepcji albo wiecznie analizuje co zrobic, zeby bylo najlepiej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jetodik, moim zdaniem nie. Uwierz, wiem co mowie ;)

Aurora92, coz, do odrzucenia juz sie przyzwczailem w sumie. Nic mnie nie zdziwi jesli o to chodzi. Jednak wiem, ze bylem odrzucany, poniewaz sam zle cos robilem w wiekszosci przypadkow. Probuje to zmienic, ale nie wiem w jaki sposob. Nie wiem jak podrywac, tyle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×