Skocz do zawartości
Nerwica.com

Zjednoczone Stany Lękowe


PJT

Rekomendowane odpowiedzi

hania33, właśnie ja na małej dawce to prawie nic nie czułem po zwiększeniu miałem power jakiś czas, ale dziś to mnie dowalił atak mocny a przecież 30mg żre też się dziwie

 

-- 21 lis 2013, 21:56 --

 

ciekawe czy waga człowieka też ma znaczenie co do dawki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a wiecie co... mi rano jakos śnieg dał powera takiego. Jak wyjzalam przez okno i zobaczylam, ze tak bialo, to jakąś taką radosc poczulam :)

Dodatkowo zazwyczaj dlugo zabiera mi "wybiór" rano, a ze dzisiaj wstalam po 11, to musialam na pełnych obrotach wszystko robic.

I jakos to skupienie na szybkim wyszykowaniu + śnieg za oknem, spowodował, ze nie dosc, ze fajnie sie czulam to jeszcze w ogole nie myslalam o nerwicy! A jeszcze co wiecej, zazwyczaj jak wychdoze z domu i po drodze, to jednak niepokoj jest, czy bedzie ok czy nie. A teraz na telefonie z kolezanką czatowałam i nawet sie nie obejrzalam kiedy do pracy dojechalam. W ogole na nic dookola nie zwracalam uwagi i tez dzieki temu dobrze sie czulam chyba.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nerwosol-men, ja wlasnie mysle, ze ma! Bo kurde zawsze przeciez to sie jakos przelicza na kilogramy chyba? Jak psom sie daje leki to tez w zaleznosci od wagi ;))) I dlatego ja mysle, ze dziewczyny maja wiecej problemow z ubokami, bo czesciej są wychudzone, a faceci to tak czy inaczej, jednak wiecej ważą zazwyczaj.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hania33, jazdę miałem dobra jak połączyłem to ze spamilanem , ale odstawiłem spamilan bo myśle że sama paro da radę, nerwa snieg u mnie nie ma , ale jak jest biało i słonce to też inaczej a jak ja wstaje to ciemno wracam z pracy ciemno to moje pokłady energi są żadne wtedy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nerwosol-men, moze masz jeszcze ubok jakis? z tego co czytalam czasem po pol roku innym pomaga..a po 3 miechach tez sie zdarza..

 

-- 21 lis 2013, 23:04 --

 

nerwosol-men, no mi zwiekszyl , mysle ze 20 wezme jutro i zbacze,,,

 

-- 21 lis 2013, 23:05 --

 

Ale kiedys mi lekarz mowil , ze to i tak dziala na mozg , uklad nerwowy i waga nie ma znaczenia..pamietam teraz..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×