Skocz do zawartości
Nerwica.com

Piękne umysły czyli spam działu Schizofrenia


PJT

Rekomendowane odpowiedzi

Mi też jeden ząbek do wyrwania, reszta może powinnam powymieniać plomby bo mi wsadziła opatrunki. Póki co również nie idę bo nie boli, ale z chęcią bym kamień nazębny dała oczyścić.

 

-- 21 lis 2013, 19:51 --

 

Ahma, cześć, spałaś jeszcze po naszej rozmowie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PJT, na razie

 

Ahma, ciekawe czy będziesz w nocy spała skoro w dzień śpisz i to jeszcze po południu :?

 

 

Coś mi nie idzie dziś pisanie artykułów. Gdyby PJT, mi nie pomógł z tłumaczeniem to była całkiem kicha. Teraz piszę o Sztuka zdobienia decoupage. napisałam tylko ze dwa zdania i mam dosyć. Jutro muszę napisać o nieodwzajemnionej miłości i napisać wstęp krótki opis o tej missce. :roll:

Niby chęci mam bo z tej opinii którą mi podesłali to wynikać może że po ukończeniu stażu zatrudnią mnie na pensję o czym marze bo praca w domu i nie trudna a przy tym dająca mnóstwo satysfakcji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Marcin20.04, to fajnie

 

 

jescze się zdrzemnęłam i trochę za długo bo mam sporo pracy.

 

-- 22 lis 2013, 10:21 --

 

Prądu u mnie nie ma. Planowane remonty do 12. Kuźwa lapka i wifi tyż ni ma w takim razie :why:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PJT, tak średnio, ostatnio za rano się budzę. Wstałam zrobiłam sobie kawy i zasnęłam z powrotem, więc jestem wyspana,ale to budzenie od 4 co godzinę mnie wnerwia,ale nie chcę silniejszej dawki Mirzatenu bo potem nie będę mogła się dobudzić nawet budzikiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hey hey Wszystkim :)))

 

Jak sie dzis miewacie ? Ja po chwili normalnosci w Rossmannie gdy buszowalam wsrod szaf z kosmetykami , jest duza promocja na makijazowe produkty zas mam zjazd jakis , najwidoczniej normalne samopoczucie jest dla mojego mozgu nienormalne :D az się rozstrzeslam teraz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

platek rozy, witaj

 

Ja za późno wzięłam leki i jeszcze nie działają. Jestem wściekła i pobudzona, roztrzęsiona. Nie dość że u mnie dziś prądu 3 godz. nie było to poczta onet ma jakąś awarię i nie mogę odebrać ani wysyłać maili :evil: Czuję że nie wyrobię się z tymi artykułami, a mam jeszcze dwa na dziś i muszę czekać aż leki zaczną działać bo się nie skupię na niczym. Stresa mam od tej presji czasu. Chyba dodatkowo łyknę cloranxen :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×