Skocz do zawartości
Nerwica.com

Ataki (jak wyglądają, jak sobie radzimy)


cicha woda

Rekomendowane odpowiedzi

Boże znów czuje ze tu nie pasuje nie chce lekarzy nie chce współczucia chce zeby ktoś powiedział , ze wie co ja czuje ;(

 

-- 21 lis 2013, 15:18 --

 

oddaje krew , przeszłam raka , jestem niby zdrowa teraz problemy z sercem , moim zdaniem to tylko wyrzuty sumienia ... błagam o pomoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

patrycja_81, ale kazdy z nas ma rozne ciezkie sprawy w zyciu z ktorymi sie borykal i boryka i dlatego tutaj jestesmy i w tym stanie w nerwicy i w lękach, ja tez dlugo nie bralam lekow a na psychoterapii uslsyzalam ze moje problemy sa za wielkie i psychtepeutka stwierdzila ze mi nie jest w stanie pomoc, wiec coz staram sie chociaz lekami poprawic moj stan i poszukac nowej psychoterapii od stycznia bo w tym roku juz nie mam szans na fundusz. Rozumiem ze sie boisz ale musizz przerobic i poukladac w sobie to co sie stalo w Twoim zyciu a bez lekow w tym stanie watpie zebys dala rade.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

platek rozy, trzeba dalej próbować... aż do skutku :bezradny: Co do psychoterapeuty, to widać, że trafiłaś na mało kompetentnego. Nie ma "za wielkich problemów", z którymi nie da się poradzić

patrycja_81, psychoterapeuta nie będzie Ci współczuł, będzie pomagał Ci dojść do ładu z Twoją obecną sytuacją

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej, jak sie czujecie?

 

Nie wiem czemu mam dzisiaj mege napiecia, nie wiem czy to kwestia wieczoru woczrajszego, czy tego co dzisaj bedzie. Po glowie chodza mi słowa ze wczorajszej terapii indywidualnej, a dzisiaj mam drugi raz grupowa na 17:00. Chciałbym juz tak norlalnie sobie pożyć pójść na jakieś piwo wieczorem... Wyłączyć się z tego. Najgorsze jest to, ze ta nowa terapeutka mowi, ze jak mam do niej chodzic to nie moge chodzic na tamta terapie, a tam chodze juz rok. Z drugiej strony tez czuje jakbym sie krecił troche w kółko. Jak to ktos ma tutaj wpisane w sygnaturze im bardziej człowiek taki rozbity tym wieksza tesknota, ze pojawi sie ktoś i to zcali...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×