Skocz do zawartości
Nerwica.com

[Szczecin]- szukam znajomych


agnieszka_2008

Rekomendowane odpowiedzi

kainq, witaj!

 

Zapisałam się na te wykłady 12.10. Najpierw wysłałam maila ale nie odpowiedzieli i po wielu próbach w końcu się dodzwoniłam i już wiem, że jestem na liście :smile: Tylko na stronie jest, że konsultacje są po wykładach tzn. po 14:00, a kobieta mi mówiła coś o zmianach, że niby w godzinach 12:00-14:00. Z resztą zobaczymy jak to będzie. Chociaż nie ukrywam, że skorzystałabym z konsultacji :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak było w ZIP-ie? Przegapiłam... Chodziłam tam na terapię małżeńską, teraz spróbuję dostać się na indywidualną...

 

Wątku o Policach nie ma, ale jakby ktoś z okolic Police-Szczecin to chętnie poznam jakąś przyjaciółkę :)

Proszę o wiadomości na priv.

 

Kiedyś może odważę się na spotkanie w większym gronie ;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

lukk79, w sumie niedziela by mi pasowała tylko teraz pytanie, w jakich godzinach i czy inni również reflektowaliby na ten termin?

 

Może wtedy i ja bym się wybrał. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej, hej:) Ja jestem chętna na spotkanie. Kiedyś byłam zarejestrowana na tym forum. Teraz powróciłam, żeby otworzyć się na ludzi. Niestety mam tendencje do izolacji. Chociaż w głebi czuje, ze jestem towarzyska:) No cóż łatwo popadam ze skrajności w skrajność. Jestem DDA. Jest może ktoś, kto także zmaga się z tym syndromem? Pozdrawiam kolorowo.

 

Jeśli chodzi o mnie to pasują mi spotkania w tygodniu po godz. 16 (oprócz środy). Weekend co drugi ze względu na zjazdy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no ja również zgłaszam ponownie chęć na wspólne spotkanie :)

też nie jestem duszą towarszytwa ale mozna trochę razem posiedzieć, zawsze jakoś się w miarę miło spędzi czas i poćwiczy intepersonalne relacje. także zasatnowiajcie sie i dawajcie znać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mogę zazwyczaj w weekendy, choć też raczej w co drugi ze względu na zjazdy. Niemniej może uda się jakoś zgrać, jak już będą jakieś konkretne terminy.

Duszą towarzystwa też raczej nie zostanę, ale zgadzam się, że można poćwiczyć kontakt, choćby po to, by zupełnie nie zdziczeć ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich serdecznie:)

Ciesze się:),że jest tyle osób chętnych na spotkanko:) To co? Proponuje parę terminów, może uda się dopasować.

Pierwszy to już niedługo:) w pon. 06.01 godz. 16. Drugi to dzień pózniej 07.01 ta sama pora:) spacerek albo kawusia bądz herbatka w przyjemnej kawiarence ?? a trzeci to już weekend piątek/sobota 10-11:) godziny wieczorne? Lubicie chodzić do Hormona?:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×