Skocz do zawartości
Nerwica.com

Ataki (jak wyglądają, jak sobie radzimy)


cicha woda

Rekomendowane odpowiedzi

w moim przypadku to chyba nie minie :( :( opisałam to tu odpowiedzi-i-pytania-do-psychologa-f32.html

 

-- 21 lis 2013, 13:58 --

 

Mam dośc latania na pogotowie w środku nocy ... mam dość myślenia , mam dość płaczu , mam dość strachu i tęsknoty

 

-- 21 lis 2013, 14:00 --

 

hania33 :( biedactwo .... :(

kiedy to minie , czy w ogóle minie ....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hania33 oddam Ci cały tydzień spokoju za jedną noc bez koszmarów jak uda mi się już zasnąć .... :( wyje cały czas boje się nocy ... gdy zapada cisza ja zaczynam sprzątać wynajduje sobie prace żeby tylko nie myśleć nie wsłuchiwać się w oddech nie bać się że ustanie , że się uduszę ..... Przepraszam ... nie mam dla kogo żyć .... Moja Córeczka woli kochankę mojego Męża ja nie istnieje ..... Tak marzę by Ją przytulić by nazwała mnie Mamą .... ściskam Jej maskotkę i wyje nie mogąc złapać tchu ......

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

psychoterapełta przepisał mi tylko psychotropy , ktore odstawiłam po 2 tygodniach bo mnie usypiały na cały dzien a noc była i tak tragiczna stwierdził " było sobie znaleźć dobrego adwokata, a nie teraz się leczyć " ... zwątpiłam mimo , że wiem , ze miał racje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

magnolia84 Wiem Aniołku , ale jak brałam leki od psychiatry , {tez psychotropy} odstawiłam je szybko ... gdy miałam tylko dwie tabletki , a zbliżał się wieczór zaczynałam panikować i lądowałam w nocy na pogotowiu .... to nie dla mnie ja chce , żeby ktoś mnie wysłuchał , pomógł , żebym nie myslała o sobie tak jak teraz ... leki tylko mnie otumaniają gdy jestem jak warzywo to wszystko wraca we śnie ... to nie wyjscie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×