Skocz do zawartości
Nerwica.com

LUDZIE!Naprawdę wyszłam z domu SAMA!


didado1

Rekomendowane odpowiedzi

No , mnie też ojciec dzisiaj zrobil prezent na Dzień Kobiet... :) Najpierw wsadził do tramwaju ( przeżyłam :) ), a potem wysadził i z przystanku zasuwałam sama ( samiutenka! bez psa! ) do domku. Niby niewielka odległość, ale jak dla mnie spora :)) No i przeszłam... a co więcej, z rozpedu, sama poszłam po córcie do przedszkola :D:D:D a potem juz z córą i psem do sklepu :)) Aha, no i nie mówiąc już o tym, że w Urzedzie pracy poszedł sobie usiąśc a ja samiutka zostałam sie w sali z innymi kobietkami ( spotkanie o pracę - sala, mała, no i "normalnie" powinnam dostać ataku , a tu nic :) ) , a potem sama potuptałam na rozmowę kwalifikacyjną :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

aniołek szczere gratulacje...

ja po sobie zauważyłam że ilekroć sie mocno w domu zasiedze to jakos mi trudno potem wyjść i nie dostac lęków na sama myśl o spacerze...natomiast jak troche częściej jestem poza domem to potem siła rozpędu chyba nie dość że czuje sie calkiem spoko na zewnatrz to jeszcze chetniej wychodze..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gratuluje wam wszytkim którzy wystawiacie sie na próby walki ze swoja psychiką.To naprawdę ogromny krok do zwyciestwa.Trzymam za was kciuki kochani bo naprawdę jeteście wspaniali!!!!!!!!!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

GRATULACJE!Ja tez staram sie codziennie wychodzic nawet gdzies najblizej domku ale niestety jeszcze nie sama!Czasami wyjde sama wyrzucic smiecie i jak narazie to tyle!A na spacerki zasuwam z ,mama, lecz przed kazdym wyjsciem z domku mam ataki nerwicy - tzn telepie mnie , nie moge lapac oddechu itp.I jeszcze do tego paralizuje mnie mysl ze moge spotkac kogos znajomego i co wtedy!Czy kiedys zaczne wychodzic z domu bez lekow?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×