Skocz do zawartości
Nerwica.com

Zjednoczone Stany Lękowe


PJT

Rekomendowane odpowiedzi

hania33, buziaki :***

 

Enii, staraja Ci sie wmoic ze jestes zdrowa :) ale wiesz ja juz mialam komisji lacznie 11 tylko ze we wrzesniu mialam odnosnie zasilku rehabilitacyjnego bo juz mi sie skonczylo l4 a ze lekarze tam sa podobierani za przeproszeniem z dupy to mnie odsylali po kilku do mam kilka schorzen kregoslup , endometrioze , nerwice z depresja .. no i mnie to tak wykonczylo bo stale jechalamw nerwach na komisje , w ciagu 2 tygodni 4 komisje...

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hania33, mnie neurolozka tak olala z kregoslupemm ze meczylam sie kilka miesiecy z zawrotami glowy bo nie zlecila zadnego badania a przepisywala mi leki na blednik :shock: no i stad nerwica i lęki bo ja stale chodzilam jakbym po karuzeli zeszla i balam sie ze sie przewroce.

 

A drugie co to sie praca przyczynila, 3 lata w potowrnej atmosferze i mobbingu :-|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hania33, szyjne sa niebezpieczne , ja mam dyskoptie dwoch , niestabilnosc 4 plus osteofity miedzy nimi od strony rdzenia stad uciski i zawroty, dopiero prywatny lekarz mi to odkryl w lipcu, dostalam rehabilitacje i sie poprawilo, po nowym roku mam miec ten rezonans z uspieniem i wtedy byc moze operacje :)

 

-- 21 lis 2013, 11:00 --

 

Enii, dlatego ciagnij ile mozesz l4 i szukaj nowej pracy pomalusku:) jak tylko sie uporasz z nerwica to zeby tam juz nie wracac bo bedzie to samo .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem, ale to Ty płatku namówiłaś mnie na ciągnięcie tego l4 ( na początku jak sie tu zarejestrowałam). Byłam ponad 2 tyg. temu klucze zanieść to normalnie masakra. Pogadałam z koleżanka a za chwilę czyje juz mrowienia, duszności, niepokój. Wiem ze na dzień dzisiejszy nie mam po co tam racac, bo sie nie wyleczę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×