Skocz do zawartości
Nerwica.com

Kącik gracza


chory

Rekomendowane odpowiedzi

Gość SmutnaTęcza
ja gram głównie w Simsy, Heroesy, Minecrafta i wszystko do czego się dorwę z serii Tycoon :mrgreen:

Simsy! Przybij piątkę :D

 

 

Pograłabym w Europa Universalis :105: Ale nie mam :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pograłabym w Europa Universalis :105: Ale nie mam :lol:

:shock::105:

A ja się szarpnąłem za kieszeń :lol: warto było- Mołdawię zaaneksowałem, Krzyżaków też, baa nawet Austrię podbiłem całą i Branderburgię pewnego razu 8)

 

-- 20 lis 2013, 22:18 --

 

i to w trybie ironman na hardzie :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja gram głównie w Simsy, Heroesy, Minecrafta i wszystko do czego się dorwę z serii Tycoon :mrgreen:

Simsy! Przybij piątkę :D

:mrgreen: na moim zjebanym systemie działają tylko Simsy 1, ale za to pobrałam sobie wszystkie dodatki i jest zajebiście : D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość SmutnaTęcza
ja gram głównie w Simsy, Heroesy, Minecrafta i wszystko do czego się dorwę z serii Tycoon :mrgreen:

Simsy! Przybij piątkę :D

:mrgreen: na moim zjebanym systemie działają tylko Simsy 1, ale za to pobrałam sobie wszystkie dodatki i jest zajebiście : D

Ja mam Simsy 3, a 2 gdzieś głęboko w szufladzie leży :mrgreen:

 

Wampirza rodzinka <3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aurora92, w 3 może raz grałam, fajne możliwości, ale jakoś nie mogłam do grafiki przywyknąć

2 najlepsza zawsze

ale 1 teraz doceniam, gram najwięcej w Abrakadabrowie i ogarnęłam, że można mieć smoka nawet i w ogóle :mrgreen:

 

pczdz, nie umiem grać w heroes 3, tylko 5, nie wiem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość SmutnaTęcza

Pograłabym w Europa Universalis :105: Ale nie mam :lol:

:shock::105:

A ja się szarpnąłem za kieszeń :lol: warto było- Mołdawię zaaneksowałem, Krzyżaków też, baa nawet Austrię podbiłem całą i Branderburgię pewnego razu 8)

 

Rozmawiałam kiedyś o tej grze z kumplem. Mieliśmy takie piękne plany odwrócenia biegu historii Pomorza... :105:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pograłabym w Europa Universalis :105: Ale nie mam :lol:

:shock::105:

A ja się szarpnąłem za kieszeń :lol: warto było- Mołdawię zaaneksowałem, Krzyżaków też, baa nawet Austrię podbiłem całą i Branderburgię pewnego razu 8)

 

Rozmawiałam kiedyś o tej grze z kumplem. Mieliśmy takie piękne plany odwrócenia biegu historii Pomorza... :105:

Zależy, którego, zachodnie jest we władaniu Pomerani i ją zwasalizowałem, no a Krzyżaków wcieliłem, wybiłem i spaliłem, cholerne von Jungingeny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość SmutnaTęcza

Zależy, którego, zachodnie jest we władaniu Pomerani i ją zwasalizowałem, no a Krzyżaków wcieliłem, wybiłem i spaliłem, cholerne von Jungingeny

Całe Pomorze - od Gdańska po Rostock :mrgreen: To były piękne czasy... :105:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Generalnie ciężko jest coś zagarnąć na zachód od Polski, bo tam należą do Holy Roman Empire i zadzierasz wtedy z krajem Imperatora czyli w zasadzie zawsze Austrią. Dlatego mimo, że długo miałem z nimi sojusz to jak udało mi się zdobyć silniejszy sojusz z Francją to skorzystałem z okazji żeby razem z nią sklepać Austrię i narobić jej trochę zamętu zmuszając do wyzwolenia Tyrolu i zerwania stosunków z Bohemią. Pomeranie kiedyś zaaneksuje, na razie kolej Silesi, którą stworzyłem z dwóch zabranych prowincji Bohemii i stworzyłem z nich wasala Silesią bo inaczej Austria kazała by mi je zwrócić Imperium a wtedy nie chciałem się nie zgodzić i narazić się na wojnę z Austrią. Ogólnie byłbym najlepszym królem Polski ever 8):lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość SmutnaTęcza
Generalnie ciężko jest coś zagarnąć na zachód od Polski, bo tam należą do Holy Roman Empire i zadzierasz wtedy z krajem Imperatora czyli w zasadzie zawsze Austrią. Dlatego mimo, że długo miałem z nimi sojusz to jak udało mi się zdobyć silniejszy sojusz z Francją to skorzystałem z okazji żeby razem z nią sklepać Austrię i narobić jej trochę zamętu zmuszając do wyzwolenia Tyrolu i zerwania stosunków z Bohemią. Pomeranie kiedyś zaaneksuje, na razie kolej Silesi, którą stworzyłem z dwóch zabranych prowincji Bohemii i stworzyłem z nich wasala Silesią bo inaczej Austria kazała by mi je zwrócić Imperium a wtedy nie chciałem się nie zgodzić i narazić się na wojnę z Austrią. Ogólnie byłbym najlepszym królem Polski ever 8):lol:

Jaki skromny :lol::mrgreen:

 

Nie no, teraz jeszcze bardziej chce mi się grać! :mrgreen:kto mi kupi na urodziny albo święta?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mnie ten temat dołuje. Czytam jakie fascynujące wrażenia macie od grania. Ja się za to nie wciągam i gra jest taka satysfakcjonująca jak mycie naczyń na punkty.

 

Ale żeby nie było offtopu, przechodzę Lego Batmana i zbliżam się powoli do odblokowania całej gry. Zobaczymy, czy uda się osiągnąć 100%.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

monk.2000, mnie też to zbytnio nie bawi (anhedonię mam na całkiem przyzwoitym poziomie) nawet ta jedyna na przestrzeni wielu lat gra, która mi się podoba, mimo, że i tak wady dostrzegam i potrafię się znudzić. Po prostu chcę żeby Polska choć raz była potężna i rozbiła Austrię, Niemców (bo Prusy to se już nie powstaną) i Rosję ;D

 

-- 20 lis 2013, 23:13 --

 

no i Turków naturalnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Call of Duty Ghost , ale zawiodlam sie.. :roll:

Ja na razie włączyłem tylko pierwsze pół godziny, początek epicki ale potem "wjeżdża" standardowy CoD, tak więc... poczeka aż skończę GTA :D

 

Ja bym tylko w Planetside 2 chciał trochę pograć jakbym miał odpowiedni kombajn i jakichś sensownych ludzi do współpracy, a i tak pewnie znudziłbym się po tygodniu.

Do tego nie trzeba jakiegoś strasznego kompajna, nawet na moim trupie x XP chodził. Inna sprawa że odinstalowałem grę po półgodzinie, nie znoszę takiego gameplay'u: respawn, 5 minut biegu do miejsca walki, headshot od snajpera - respawn, 5 minut biegu na pole walki... Planetside 2 skomentuję ulubionym zwrotem Beavisa i Butthead'a - "THIS SUCKS!"

 

A mnie ten temat dołuje. Czytam jakie fascynujące wrażenia macie od grania. Ja się za to nie wciągam i gra jest taka satysfakcjonująca jak mycie naczyń na punkty.

Nie martw się, ja też nie mam już z grania takiej podjary jak kiedys. Teraz z "aktualnych" tytułów gram nieprzerwalnie tylko w GTA V, a poza tym - to raczę się oldskulem, w sensie - mam kolekcję starych konsol, z poprzedniego wieku, gry mieszczą się nc CDkach więc wychodzi tanio jak barszcz; wygląda to tak że wypalam dziennie 3-4 gry w każdą gram 10 minut i jestem "nagrany" na dany dzień.

 

Inna sprawa ze jakiś sentyment musisz czuć, bo w avatarach często u ciebie widzę motywy z Gothic'a (pierwsza część to było TO... a ja nie znoszę klimatów fantasy!)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ma duże wymagania i na razie kiepską optymalizację, uruchomiłem na low i to w 20 fps, widziałem gameplay gdzie na gtx 670 gość grał na wysokich ale nie najwyższych, antyaliasing np tylko x2 i narzekał i było widać okresowy niekrótki spadek do kilkunastu klatek. Znacznie bardziej podoba mi się tworzony Star Citizen.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×