Skocz do zawartości
Nerwica.com

Ciekawe czy masz tyle odwagi by to ZOBACZYĆ...


Gość Unikalny

Rekomendowane odpowiedzi

19lat WIEM od początku co napisałeś.

po prostu czytam twoje posty i się za głowę łapie

w innym wątku napisałeś ,że rozkoszujesz się wizją wsadzenia psa do beczki i wrzucenia tam petard

pisałeś o przyjemności z walenia kogoś młotkiem w głowe

 

wszystkie Twoje wypowiedzi tworzą mi w głowie obraz sadysty i ignoranta

 

uważam ,że powinieneś koniecznie iść do lekarza i do psychologa

to nie jest teraz przytyk wcale (sama chodze i do psychologa i psychiatry)

na serio uważam,że jestes zagrożeniem dla ludzi , zwierząt i siebie samego w pewnym sensie tez

a jak w wiezieniu wyladujesz to spoleczenstwo bedzie musialo cie dodatkowo utrzymywac. wiec zacznij sie lleczyc zanim do jakiejs tragedii dojdzie (to odnosnie twojego drugiego watku)

Z tym, że ten pies mnie strasznie denerwował swoją głupotą, nie wspomniałem o tym? Jeśli nie, to widocznie zapomniałem to zrobić i jest to moja wina. Wybacz, to był długi post wtedy.

 

wspomniałeś,ale to nie jest powód żeby chcieć torturować psa

 

aczkolwiek jak ty mnie zirytowałeś to miałam wizję że cie ze skóry obdzieram :twisted:

 

juz mi preszło trochę ,ale WNIOSKI:

1.oboje musimy się leczyć

2.poki to sa tylko wizje a nie czyny to tragedii nie ma :))))

Jesteśmy bardziej podobni do siebie niż mogłoby się wydawać, na to wychodzi. :lol::lol::lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak to z tym w końcu jest ? :P Czy parafrazując tytuł pewnego kultowego filmu animowanego z 1989 roku, "All Chickens go to Heaven" ? :D

 

Tak ista, wszystkie kurczaki idą do nieba.a tam ludzie je zezra po raz drugi. i taki to **ujowy kurczkowy los....

potem z nieba trafiaja do kolejnego nieba (nieba nieba) i tam znow sa zezarte.... ich koszmar w ten sposob trwa w nieskonczonosc...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Paletka, o zgrozo ... :P Przejebane urodzić się takim kurczakiem :D

 

przejebane...ale jest malutka szanasa dla takiego kurczaczka. ze w niebie akurat trafi na sektor dla wegetarian i dozyje starosci (no chyba ze wpadnie pod jakis anielski dilizans). ale juz w niebie nieba pewnie zostanie zeżarty (no bo ile razu bedzie mail szczescie i trafi do sektora dla vegów?? male szanse)...

jak będziesz patrzeć na kurczaka to wiedz,że to dopiero początek jego smutnej historiii....

:roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Paletka,

 

jak będziesz patrzeć na kurczaka to wiedz,że to dopiero początek jego smutnej historiii....

[*] Chicken [*]

 

Ku*wa, Stary, trzym się tam jakoś - będę się za Ciebie modlił ...

 

ale juz w niebie nieba pewnie zostanie zeżarty (no bo ile razu bedzie mail szczescie i trafi do sektora dla vegów?? male szanse)...

A no, statystki nie oszukasz ... :P

 

BTW. Nurtuje mnie jedno pytanie. Skąd biorą się w tych "niebach nieb" ci mięsożercy ? :D Że niby po śmierci, tak jak ma to miejsce na ziemi, dalej wszystko się ze wszystkim zeżera i końca nie widać ... ? :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

BTW. Nurtuje mnie jedno pytanie. Skąd biorą się w tych "niebach nieb" ci mięsożercy ? :D Że niby po śmierci, tak jak ma to miejsce na ziemi, dalej wszystko się ze wszystkim zeżera i końca nie widać ... ? :P

 

chyba tak, bo wyobrażasz sobie niebo bez dobrego żarcia? :P co to za niebo jakby ludzie mieli kamienie i suche i patyki w*ierdalac? :bezradny:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy naprawdę myślicie, że na FORUM na którym przesiadują głównie ludzie CHORZY/ZABURZENI PSYCHICZNIE inwektywy pt. "jesteś debilem"(obecnie niepełnosprawność umysłowa w stopniu lekkim), "masz niski iloraz inteligencji" czy "zmień leki" są w stanie kogokolwiek obrazić? Już pomijam inne prymitywne teksty po obu stronach barykady. Jak nie potraficie kulturalnie dyskutować to temat poleci do hasioka i tyle. O samym weganizmie/wegetarianizmie juz jest temat na forum.

 

Co do samego filmu- mocny i wywarł na mnie duże wrażenie. Ale nie podoba mi się tytuł popełnionego wpisu- tani zabieg socjotechniczny godny dziennikarzyn z onetu, po to aby pojechać zaciekawionemu czytelnikowi po ambicjach i zwiększyć liczbę kliknięć. Bo tytuł "Ciekawe czy masz tyle odwagi by to ZOBACZYĆ..." i sam link nie mówi tak naprawdę nic o filmie- a jak ktoś o słabych nerwach kliknie i obejrzy(założmy, że nie dostrzeże ostrzeżenia na początku albo nie zna angielskiego) no to klops. Dawniej na usenecie takie coś(wklejenie linka do drastycznych treści bez eksplanacji na temat zawartości materiału) zostałoby uznane za trolling.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy naprawdę myślicie, że na FORUM na którym przesiadują głównie ludzie CHORZY/ZABURZENI PSYCHICZNIE inwektywy pt. "jesteś debilem"(obecnie niepełnosprawność umysłowa w stopniu lekkim), "masz niski iloraz inteligencji" czy "zmień leki" są w stanie kogokolwiek obrazić? Już pomijam inne prymitywne teksty po obu stronach barykady. Jak nie potraficie kulturalnie dyskutować to temat poleci do hasioka i tyle. O samym weganizmie/wegetarianizmie juz jest temat na forum.

 

Co do samego filmu- mocny i wywarł na mnie duże wrażenie. Ale nie podoba mi się tytuł popełnionego wpisu- tani zabieg socjotechniczny godny dziennikarzyn z onetu, po to aby pojechać zaciekawionemu czytelnikowi po ambicjach i zwiększyć liczbę kliknięć. Bo tytuł "Ciekawe czy masz tyle odwagi by to ZOBACZYĆ..." i sam link nie mówi tak naprawdę nic o filmie- a jak ktoś o słabych nerwach kliknie i obejrzy(założmy, że nie dostrzeże ostrzeżenia na początku albo nie zna angielskiego) no to klops. Dawniej na usenecie takie coś(wklejenie linka do drastycznych treści bez eksplanacji na temat zawartości materiału) zostałoby uznane za trolling.

 

 

Jesteś moderatorem jak chcesz to zmień nazwę tematu. Tak pojechałem socjotechnicznie, po to by do większej ilości dotarł ten film czy to coś złego? Cieszę się, że Cię poruszył, mam nadzieje, że też zreflektował do jakichś przemyśleń :)

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dark Passenger, Te, Strażnik Teksasu, Ty się między hejterów i spamerów nie wpie*dalaj, dobrze ? :D

 

To je NASZA "piaskownica" :P I będziem bronić tej wylęgarni offtopu niczym niepodległości :D

Kowboju,dobra rada - ostudź dupę, i colta nabitego bluzgami i offtopem schowaj do kabury,albo zmniejsz kaliber,k? :pirate:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dark Passenger, dzięki za dodanie adnotacji :)

 

 

khaleesi, no masakra, chętnie bym to samo zrobił z tymi ludzmi, a tutaj bym nie miał za grosz skupułów i wyrzutów sumienia :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie dajcie się wciągnąć z bezsensowną dyskusję, prawda jest taka, że w Polsce jest już ponad milion wegetarian i ta liczba wciąż rośnie, oczywiście, że zwierzęta cierpią, czują ból i strach, ale ludzie są coraz bardziej świadomi i empatyczni, u nas wprawdzie słabo ale w innych krajach już całkiem sporo ludzi nie je mięsa. i to jest proszę państwa przyszłość, czy się komuś podoba, czy nie. w końcu nadejdzie ten dzień, w którym mięsożercy będą w mniejszości i wtedy zobaczymy kto komu ma służyć.

http://tvp.info/informacje/ludzie/polska-coraz-bardziej-wegetarianska/12567556

Ta? To bede sie cieszyl, ze jestem w mniejszosci. Grupie, ktora istniala od poczatku swiata. Ludzie od dawien dawna wpieprzali mieso. Dopiero jakis czas temu komus sie w dupie poprzewracalo i wprowadzono wegetarianizm, a ludzie sie do niego stosujacy wpieprzaja sie miedzy miesozercow ze swoim warzywnym mesjanizmem. To zazwyczaj wegetarianie prowokuja takie dyskusje. Jestescie wegetarianinami to nimi badzcie, ale nie narzucajcie nikomu jak ma sie odzywiac. Tak w ogole to myslicie, ze lew sie zastanawia podczas wpierdzielania czlowieka, ze owy czlowiek cierpial podczas przegryzania przelyku? Otoz NIE! Takie jest prawo natury, prawo lancuchu pokarmowego: cos wpiernicza cos i jest wpierniczane przez cos innego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie dajcie się wciągnąć z bezsensowną dyskusję, prawda jest taka, że w Polsce jest już ponad milion wegetarian i ta liczba wciąż rośnie, oczywiście, że zwierzęta cierpią, czują ból i strach, ale ludzie są coraz bardziej świadomi i empatyczni, u nas wprawdzie słabo ale w innych krajach już całkiem sporo ludzi nie je mięsa. i to jest proszę państwa przyszłość, czy się komuś podoba, czy nie. w końcu nadejdzie ten dzień, w którym mięsożercy będą w mniejszości i wtedy zobaczymy kto komu ma służyć.

http://tvp.info/informacje/ludzie/polska-coraz-bardziej-wegetarianska/12567556

Ta? To bede sie cieszyl, ze jestem w mniejszosci. Grupie, ktora istniala od poczatku swiata. Ludzie od dawien dawna wpieprzali mieso. Dopiero jakis czas temu komus sie w dupie poprzewracalo i wprowadzono wegetarianizm, a ludzie sie do niego stosujacy wpieprzaja sie miedzy miesozercow ze swoim warzywnym mesjanizmem. To zazwyczaj wegetarianie prowokuja takie dyskusje. Jestescie wegetarianinami to nimi badzcie, ale nie narzucajcie nikomu jak ma sie odzywiac. Tak w ogole to myslicie, ze lew sie zastanawia podczas wpierdzielania czlowieka, ze owy czlowiek cierpial podczas przegryzania przelyku? Otoz NIE! Takie jest prawo natury, prawo lancuchu pokarmowego: cos wpiernicza cos i jest wpierniczane przez cos innego.

I dzieki temu cywilizacja idzie do przodu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masked_Man, jeśli chcesz się zniżać do poziomu lwa, który jest pozbawiony świadomości to proszę bardzo, ale myślę, że są ludzie inteligentniejsi :) Prawo natury i Twój tok rozumowania jest dla idiotów. Nie jestem wegatarianinem, jeszcze.

 

Dopiero jakis czas temu komus sie w dupie poprzewracalo i wprowadzono wegetarianizm, a ludzie sie do niego stosujacy wpieprzaja sie miedzy miesozercow ze swoim warzywnym mesjanizmem.

 

Dobrze, że Tobie się w dupie nie poprzewracało :) Ludzie nabierają świadomości i są coraz bardziej inteligentniejsi.

 

 

Ta? To bede sie cieszyl, ze jestem w mniejszosci.

 

Powiedziałbym, że jesteś w większości ludzi, którzy są debilami ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Unikalny, wypraszam sobie mnie obrazac. Ja sie do niczyjego poziomu nie znizam. Chce powiedziec, ze czlowiek to tez zwierze w dodatku nie jest to zwierze ROSLINOZERNE, tak wiec w naturze czlowieka nie lezy pozywianie sie samymi roslinami. Poza tym ja trenuje i jakbym teraz przerzucil sie na wegetarianizm to do niczego nie mialbym sily.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masked_Man, jeśli chcesz się zniżać do poziomu lwa, który jest pozbawiony świadomości to proszę bardzo, ale myślę, że są ludzie inteligentniejsi :) Prawo natury i Twój tok rozumowania jest dla idiotów. Nie jestem wegatarianinem, jeszcze.

 

Dopiero jakis czas temu komus sie w dupie poprzewracalo i wprowadzono wegetarianizm, a ludzie sie do niego stosujacy wpieprzaja sie miedzy miesozercow ze swoim warzywnym mesjanizmem.

 

Dobrze, że Tobie się w dupie nie poprzewracało :) Ludzie nabierają świadomości i są coraz bardziej inteligentniejsi.

 

 

Ta? To bede sie cieszyl, ze jestem w mniejszosci.

 

Powiedziałbym, że jesteś w większości ludzi, którzy są debilami ;)

Spójrz jak Ty się zachowujesz, jakakolwiek merytoryczna dyskusja nie ma z Tobą sensu, bo każdego oponenta skwitujesz inwektywem debil.

 

A w miejscu pogrubienia udowodniłeś swoją niewiedzę w najbogatszej okazałości.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeśli chcesz się zniżać do poziomu lwa, który jest pozbawiony świadomości

Lew pozbawiony świadomości? ee, dyskusyjne stwierdzenie.

niczym "zwierzęta są pozbawione uczuć", czy cośtam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×