Skocz do zawartości
Nerwica.com

Piękne umysły czyli spam działu Schizofrenia


PJT

Rekomendowane odpowiedzi

no i ja :D

ps tez niedlugo czeka mnie zabieg na oba łokcie mam neuropatie z ucisku w stanie ekstremalnym (to opinia lekarza)

nie moge cwiczyc na siłce itp

Dzięki. No to czeka Cię poważna operacja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

też będę trzymać kciuki za wszystkich razem i za każdego z osobna :)

 

-- 20 lis 2013, 17:20 --

 

Marcin20.04, jak miałam usuwane migdałki to osoba z moje oddziału miała w tym samym czasie robione te przegrody nosowe, wygląda to trochę niefajnie bo krew leci i się chodzi z głową owiniętą bandażem, ale może coś się zmieniło od lat 90 ;) no i podobno trochę boli jak znieczulenie zejdzie, ale do wytrzymania. dasz radę :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Marcin20.04, jak miałam usuwane migdałki to osoba z moje oddziału miała w tym samym czasie robione te przegrody nosowe, wygląda to trochę niefajnie bo krew leci i się chodzi z głową owiniętą bandażem, ale może coś się zmieniło od lat 90 ;) no i podobno trochę boli jak znieczulenie zejdzie, ale do wytrzymania. dasz radę :)

Coś się pewnie zmieniło od tamtego czasu. Mojej cioci dawno temu robili ten zabieg na żywca. :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

po narkozie ma się odruch wymiotny i sika się tą chemią, w sensie że siku ma taki chemiczny zapach. i pamiętam, że też mi trochę włosów wtedy wyszło. a to nawet nie była narkoza tylko głupi jaś+ znieczulenie miejscowe. czyli kilka zastrzyków w gardło. jak masz narkozę pełną to super, nic nie poczujesz :) tylko będziesz musiał się pomęczyć trochę po wybudzeniu, ale warto powalczyć z przegrodą nosową :D

w sumie to nie takie straszne jakby się mogło wydawać. trzeba podejść realistycznie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×