Skocz do zawartości
Nerwica.com

Zjednoczone Stany Lękowe


PJT

Rekomendowane odpowiedzi

Hej :*

Ja wczoraj polozylam sie wczesniej, ale oczywiscie zasnelam dopiero kolo 3, wiec znow do 10 spalam, zeby odespac... ehh, troche sie ogarnelam, i juz prawie 12! ale to szybko zlatuje rano! Juz tak pomyslalam, ze bardziej oplacaloby mi sie siedziec do tej 3 i cos robic, zamiast lezec 3h bez sensu. Ale pewnie gdybym siedziala do 3, to z kolei zasnelabym o 5 :)

 

A ja Pawlikowska tez mam jedną z Kodów, ale jeszcze nie ukonczylam. Teraz tez czytam ponownie Karen Horney - to taka psychologiczna, ale fajnie objasnia mechanizmy nerwicowcow (Neurotyczna osobowosc naszych czasów). No a tak oporcz tego to lubie thrillery medyczne i np. takie typu Dana Browna.

 

-- 20 lis 2013, 12:15 --

 

hania33, a mi dzis w nocy nogi nawet nie latały! nie wiem od czego to zalezy juz... Mam wrazenie, ze tak falami pryzchodzi i odchodzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wrocilam :papa:

postanowilam pojechac autobusem do biblioteki i jade , jade, a tu nagle panika i mysle no tak fikne z tego seidziska na podloge, zaslabne niechybnie , a za chwile mysle ale w sumie nie jest jakos wysoko to nic mi sie nie stanie :shock::roll: i juz juz mji sie az cimnoe przed oczami zrobilo wiec mysle wstane! zobacze co bedzie i wstalam i nagle pyk panika odeszla w sequndzie to znow siadlam i dojechalam na miejsce 8)

a jak wysiadlam to juz sie sama z siebie smialam , ztych moich glupich mysli wczasie paniki

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PJT, nie bylo a kobieta nie kumata wiec jak jej rzucilam haslem to ona mi kazala sama po polkach szukac a mi bylo tak goraco ze popatrzylam zleksza i poszlam juz ale bede w naukowej to Ci wezme jak bedzie tylko:)))

 

-- 20 lis 2013, 13:34 --

 

PJT, mobemid 3/4 i za dwie godziny dopbiore 1/4

musze to d zielic :bezradny:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×