Skocz do zawartości
Nerwica.com

123


umuntu

Rekomendowane odpowiedzi

Gość SmutnaTęcza
Najprościej iść na losowy koncert gdzie właśnie konsumują dziewice/koty,jakiś szatanista się znajdzie na pewno :pirate:

Od zawsze marzyłam o byciu zjedzoną. :lol::lol: Chyba że "konsumują" w innym sensie, wtedy tak. :mrgreen:

 

 

:(:(:(:(:(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aurora92,

Od zawsze marzyłam o byciu zjedzoną

Ponawiaj skladanie ofert urodzinowo-sylwestrowych i zmodyfikuj je na niewduznaczne a na pewno ktos z okolic sie zglosi do konsumpcji polaczonej nawet z pozadana przez Ciebie depilacja :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość SmutnaTęcza
Aurora92,
Od zawsze marzyłam o byciu zjedzoną

Ponawiaj skladanie ofert urodzinowo-sylwestrowych i zmodyfikuj je na niewduznaczne a na pewno ktos z okolic sie zglosi do konsumpcji polaczonej nawet z pozadana przez Ciebie depilacja :twisted:

Niezły pomysł :lol::mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość SmutnaTęcza
Aurora92 bez corpsepaint'u to on taki ładny nie jest :pirate:

No właśnie o to chodzi - z nim oni wszyscy (a przynajmniej większość) są przystojni. :mrgreen::105:

 

Reiben nie :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość SmutnaTęcza
Aurora92 a myślisz, że po co corpse wymyślili? Żeby ukryć swoje brzydkie twarze ma koncertach i nie odstraszać publiki. Mówię Ci.

W sumie na kobietach też to nieźle wygląda... Muszę wziąć z nich przykład. :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aurora92 wyobrażasz sobie budzić się koło takiego, a on rano bez makijażu :shock: I krzyk "kim jesteś i co zrobiłeś z moim pięknym chłopakiem?" :D

To teraz wyobraź sobie jak się czują mężczyźni każdego poranka :twisted::lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość SmutnaTęcza
Aurora92 wyobrażasz sobie budzić się koło takiego, a on rano bez makijażu :shock: I krzyk "kim jesteś i co zrobiłeś z moim pięknym chłopakiem?" :D

To teraz wyobraź sobie jak się czują mężczyźni każdego poranka :twisted::lol:

W końcu płeć brzydka XD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×