Skocz do zawartości
Nerwica.com

Samotność


ixi

Rekomendowane odpowiedzi

Ktoś mi powie, dlaczego osoby, które zachowują się jak zje** + wyśmiewają się z innych (i to jeszcze na poziomie podstawówki) mają masę znajomych i to jeszcze nawet mądrzejszych od nich?

może wyśmiewają ich za plecami, kiedy potrzeba brylują w towarzystwie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to zaglada gatunku ludzkiego jest nieunikniona:) tylko nie ma tak dobrze...my jeszcze pocierpimy:D

Aż chcę się rzec..

1322068915_by_knur82_500.jpg?1322068915:lol::lol::lol:

 

-- 19 lis 2013, 13:19 --

 

Długie cierpienie kończy się albo samobójstwem, albo szaleństwem, albo cynizmem. Wybierajcie

Biorę cały triplet jak trzeba D:

ewentualnie nr 3.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz jak mam psycho-stan po idiotycznych snach, graniu cały dzień w klocki lego, a potem spaniu 16 godzin to z chęcią bym z kimś porozmawiał, nawet wspólne jedzenie obiadu przyniosło by ulgę. Cokolwiek co nie jest wirtualne.

 

PS Jeśli chodzi o klocki to było warto, bo odblokowałem dużą część gry. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A na avku patrzysz w monitor i jestes szczesliwy...wiec jak to jest?

 

Pozory, lubudubu, to tylko pozory... nawet kiedy jest bardzo źle staram się trzymać fason :-|

 

-- 20 lis 2013, 23:45 --

 

Kolejna noc... Niby pełno znajomych, ale czy aby na pewno? Powiedzieć że nie jesteśmy samotni możemy dopiero wtedy, kiedy wyłączymy wszystkie urządzenia, fejsbuki, telefony i inne pierdoły...

 

Ja jestem :-| Kiedy gaśnie komp, nie ma już nikogo...

 

Tylko ciemność, cisza i pusty pokój...

 

:(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A na avku patrzysz w monitor i jestes szczesliwy...wiec jak to jest?

 

Pozory, lubudubu, to tylko pozory... nawet kiedy jest bardzo źle staram się trzymać fason :-|

 

-- 20 lis 2013, 23:45 --

 

Kolejna noc... Niby pełno znajomych, ale czy aby na pewno? Powiedzieć że nie jesteśmy samotni możemy dopiero wtedy, kiedy wyłączymy wszystkie urządzenia, fejsbuki, telefony i inne pierdoły...

 

Ja jestem :-| Kiedy gaśnie komp, nie ma już nikogo...

 

Tylko ciemność, cisza i pusty pokój...

 

:(

Możesz ten stan chyba zmienić?to tylko zależy tak naprawdę od Ciebie ;)

 

-- 21 lis 2013, 10:37 --

 

Czyli w wątku cisza,wszyscy towarzystwo odnaleźli,prawidłowo,wątek mój,mogę sie tu rozjebać teraz niczym tupolew w smoleńsku i rozgościć 8)

Może ludzie z tego wątku zamiast marudzić że są samotni coś robią ze swoim życiem aby nie być ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może ludzie z tego wątku zamiast marudzić że są samotni coś robią ze swoim życiem aby nie być ;)

 

próbują robić ale mają na sobie piętno zaburzeń psychicznych

Dobra już bez przesady z tym piętnem wiadomo swoje mamy tak naprawdę każdy coś tam ma i o to chodzi własnie by próbować wtedy jest szansa ,że się uda.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może ludzie z tego wątku zamiast marudzić że są samotni coś robią ze swoim życiem aby nie być ;)

 

próbują robić ale mają na sobie piętno zaburzeń psychicznych

Dobra już bez przesady z tym piętnem wiadomo swoje mamy tak naprawdę każdy coś tam ma i o to chodzi własnie by próbować wtedy jest szansa ,że się uda.

zawsze można próbować, a nawet trzeba, tylko wiesz zawsze poźniej kwestia wżięcia odpowiedzialności za rodzinę, dom to jest trudne, ale trzeba wierzyć, że sie uda

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przydałby się wykład carlosbueno, jak żyć w samotności

Należy jednak pamiętać ,że każdy jest inny i nie ma recepty na to jak sobie radzić z samotnością to sprawa indywidualna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×