Skocz do zawartości
Nerwica.com

Nocne Darki - czynne 23:00 - 6:00


scrat

Rekomendowane odpowiedzi

Gość SmutnaTęcza
Przeciez zapraszalas zeby ktos do Ciebie wpadl na sylwka...i co nikt nie zglosil sie? przeciez tu co 2 to prawiczek:P

Nikt :why: A gdzie ja napisałam, że to ma być prawiczek? :pirate:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zmykam spać świruski.

Na dobranoc wrzucam fragment listu Jamesa Joyca do żony:

 

"16 Grudnia 1909

 

Ma słodka kochana dziewczyno.

 

Nareszcie do mnie piszesz! Najwyraźniej sprawiłaś swej niegrzecznej pizdeczce najdzikszą palcówkę, skoro napisałaś tak niespójny list. Jeśli o mnie chodzi, kochanie, jestem do tego stopnia zużyty, że musiałabyś lizać mnie przez dobrą godzinę, zanim mój róg zesztywniałby wystarczająco, bym go w ciebie wetknął, nie wspominając o zatkaniu. Zrobiłem to tyle razy i tak często, że obawiam się spojrzeć, by sprawdzić, jak ta rzecz ma się po tym wszystkim, co sam sobie uczyniłem. Kochanie, proszę, nie ruchaj mnie zbyt dużo, gdy wrócę. Wyruchaj mnie, ile tylko będziesz w stanie w pierwszą noc, lecz pozwól bym wydobrzał. Całe jebanie spadnie na ciebie, kochanie, gdyż jestem tak miękki i mały, że żadna dziewczyna w Europie, poza tobą, nie traciłaby na mnie czasu. Wyruchaj mnie, kochanie, na wszystkie sposoby, jakie podpowie ci twa żądza. Wyruchaj mnie ubrana w swój kompletny strój wyjściowy z kapeluszem i opuszczoną woalką, z twarzą pełną wypieków od zimna, wiatru i deszczu, w zabłoconych butach albo siedząc okrakiem na mych nogach, gdy będę spoczywał na krześle, ujeżdżając mnie w górę i w dół, z wystającymi falbankami z twych gatek i moim kutasem sterczącym sztywno w twej piździe albo ujeżdżaj mnie na oparciu sofy. Wyruchaj mnie naga, jedynie w kapeluszu i pończochach, leżąc płasko na podłodze, z karmazynowym kwiatem w swej tylnej dziurce, ujeżdżając mnie jak mężczyzna, z twoimi udami między moimi i twym wielkim tłustym zadkiem. Wyruchaj mnie w swym szlafroku (mam nadzieję, że w tym ładnym) bez niczego pod spodem, rozchylając go niespodziewanie i pokazując mi swój brzuch i uda, i plecy i przyciągając mnie ku sobie na kuchennym stole. Daj mi wyruchać się od tyłu, leżąc twarzą do łóżka, z rozpuszczonymi włosami, jedynie w pachnących uroczo różowych gatkach bezwstydnie rozchylonych i spuszczonych do połowy twego wyzierającego tyłeczka. Wyruchaj mnie, jeśli zdołasz, wciśnięta w szafę, z podciągniętym ubraniem, stękając, niczym młoda maciora, która się wypróżnia, z wielką, grubą, plugawą, wijącą się rzeczą, wychodzącą powoli z twego zadu. Wyruchaj mnie na schodach po ciemku niczym pielęgniarka ruchająca swego żołnierza, rozpinająca powoli jego spodnie i wsuwająca swą dłoń w jego rozporek, i bawiąca się jego koszulą, a poczuwszy, że robi się wilgotna, podciąga ją delikatnie i bawi się jego nabrzmiałymi jajami, by w końcu wyciągnąć śmiało wacka, którego uwielbia trzymać i trzepać mu go delikatnie, mrucząc do ucha sprośne słowa i sprośne historie, które opowiedziały jej inne dziewczęta, a przez cały czas sikając w gatki z rozkoszy i puszczając ciche bączki, aż jej dziewczęcy pisiorek stwardnieje niczym jego własny i niespodziewanie wsadzi go sobie i będzie go ujeżdżać.

 

Basta! Basta per Dio!

 

Doszedłem i koniec igraszek. "

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×