Skocz do zawartości
Nerwica.com

Wkurza mnie:


*Wiola*

Rekomendowane odpowiedzi

Wkurwia mnie, że poszedłem na 6 do pracy, żeby zobaczyć zdziwione mordy współpracowników, bo przeciez nasz zespół miał nie przychodzić, bo jest przestój. Wkurwia mnie, że ten brudny menadzer z Koziej Wolki nie raczył do mnie zadzwonić, a do reszty tak. Wkurwia mnie, że wyszedłem na idiotę, bo kierownik uwierzył temu kretynowi, że mnie poinformował, a nie mnie. Wkurwia mnie, że teraz z bożej łaski raczył wysłać smsa, że jest przestój do końca tygodnia :hide::evil::evil: I ta zima będzie ponoć beznadziejna, bo nie ma zlecen. Skąd ja kurva wezmę pieniądze? Jak tu znalezc cos dorywczo, zeby pokrywalo sie z pourywanym grafikiem w pierwszej robocie? Nie ogarniam :evil:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Marcin20.04 to nie sluchaj jej :smile:

Nie słucham, raz przesłuchałem i okazała się takim badziewiem że drugi raz jej nie włączę. Po takiej mieszance zespołów spodziewałem się czegoś lepszego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kestrel, musi być dobrze, ja jestem w Orange od lat i nigdy żadnej wtopy nie zrobili w przeciwieństwie do Heyah czy Ery które robiły mi kiedyś problemy o pierdoły. Tak więc nie słuchaj tych z przykrymi doświadczeniami z Oranżem żeby się nie nakręcać negatywnie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Totalna nuda w pracy.

Może czasem tracę "przytomność" z nudów w pracy,ale wolę tak niźli potem klnąć jak którejś wielkodupnej pani (ego) w pracy zachce się rządzić

Boooring is good :pirate:

deader, Ilość przekleństw która poleciała,nie zliczę,potem "ostygłem", w samym salonie podejście konsultanta full profeska :pirate::mrgreen: (przy okazji zapalony gejmer,programista itp),także tam spoko,co potem wyjdzie - się zobaczy,liczę że fakture cofną. :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ilość przekleństw która poleciała,nie zliczę

Normalna reakcja :P Kiedyś czytałem że to naukowo potwierdzona metoda redukowania stresu, a już najbardziej rozglebało mnie: http://www.tvn24.pl/ciekawostki-michalki,5/przeklinanie-usmierza-bol,192725.html - teraz już wiem czemu "o, *****!!!" to odruch przy trzaśnięciu paluchem o kant szafki :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×