Skocz do zawartości
Nerwica.com

Tatuaże, piercing i inne modyfikacje


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Kestrel, nie uznaje u siebie tatuaży ot tak aby tylko były. Więcej powiem jak się sama dowiem, o! :P Pół roku daje sobie na pomysł, bo jednak to poważna sprawa.

PS. Nie jem parówy odkąd poczułam smak stęchlizny w ustach, to było okropne przeżycie, więc Wilczku to mnie nie zachęca :lol:

A teraz spadam na fitness :yeah:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprawozdanie z dnia kolejnego: Powili miejscami zaczyna mi schodzić naskórek... powoli. I to jest na plus i trochę motywuje do dalszych poświęceń bez żadnych dziwnych rzeczy :P To by było na tyle jeśli chodzi o plusy...

minusy: stopa tak spuchięta że wątpie że teraz by się zmieściła w bucie :lol: Noga podobnie, nie mogę (tzn oczywiście że mogę ale boje się o konsekwencje) wyprostować jej całkowicie. I zauważyłem że jak jest pionowo to właśnie gorzej się robi a jak poziomo to niby lepiej... :roll: Jeszcze 2 dni wolnego, zobaczymy co przyniesie jutro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co prawda jestem rasowym ignorantem, ale dziary kojarzą mi się na dzień dzisiejszy z młodzieńczym buntem gimnazjalistów/licealistów, co trzymani byli krótko, i chcą zrobić coś ShHAlOnEgo. Ew z kimś, kto chcę pozować na bad boy/bad girl. To tak z przeglądu wszystkich osób mających dziary, jakie w życiu spotkałem. :mrgreen:

 

no nie mówię o tych tuszem z długopisu dziargane pod celą, noo, inny sport.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co prawda jestem rasowym ignorantem, ale dziary kojarzą mi się na dzień dzisiejszy z młodzieńczym buntem gimnazjalistów/licealistów, co trzymani byli krótko, i chcą zrobić coś ShHAlOnEgo. Ew z kimś, kto chcę pozować na bad boy/bad girl. To tak z przeglądu wszystkich osób mających dziary, jakie w życiu spotkałem. :mrgreen:

 

no nie mówię o tych tuszem z długopisu dziargane pod celą, noo, inny sport.

Y,nie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Y,nie.

wiedziałem, że kogoś urażę.

ale cóżż. :mrgreen:

 

prawie wszyscy moi koledzy narobili sobie tych dziwnych dziar, podejrzewam u nich powód nr. 2. ja nie mam i nie zamierzam mieć :twisted:

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kestrel, Ależ nie mówię, że wszyscy, są wiem pasjonaci, co traktują to jak sztukę, ale taki przeciętny dzieciak robiący se dziarę robi to imo z podanych powodów. :P

 

mi się podobają dzieła z miami INK, to prawdziwi wirtuozi, ale cena też pewnie poetycka.

 

-- 19 lis 2013, 23:40 --

 

tak,odbierasz kogokolwiek w ten sposób w tym wątku,czy nie?

Nie czytałem za bardzo, spontanicznie wpadłem w wątek i wyraziłem opinię. ; D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

NieznanySprawca, nie jestem może jakimś fanatykiem tego serialu/programu ale widziałem kilka razy i nie mogę się zgodzić z Twoją opinią :D

A tak ogólnie jeśli chodzi o tatuaże i artystów przez A to na pewno w europie znajdziesz bardziej wymagających niż ci z miami ink i ogólnie USA.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nad swoją dziarą myślałam bardzo długi czas i nie poszłam i nie zrobiłam go, póki na 100% nie miałam dokładnie całego planu w głowie. Mam już jakiś pomysł na kolejny, ale to nie jest jeszcze to. To jest na całe życie, więc współczuje wszystkim co sobie robią ot tak, bo modne, bo cokolwiek - bo Ci ludzie będą tego żałować.

Z najgorszych rzeczy jakie widziałam, to łyżwa nike na łydce (porażka) i jak gościu przyszedł do mojego kumpla tatuażysty do salonu o pokazał projekt na kartce od zeszytu. Był tam dosłownie nabazgrany byle jak napis "Ramzes". Mój kumpel się pyta, jaka czcionka, może jakiś motyw do tego dodać, cokolwiek. A gościu "Nie, ma być tak jak na kartce". To jest dla mnie dopiero tragedia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój pomysł na dziarę zrodził się...w tym roku D: , jak dotąd nie ómarł,podjęte działania zostały,czyli nie sądzę że to coś pod wpływem chwili,co do pomysłu,czy znaczenia,nie mam czegoś takiego,po prostu cholernie podobają mi się takie motywy,ewentualnie mogę to "podpiąć" pod fascynacje cyborgów/humanoidów czy ogólnie łączenia ludzkiego ciała z mechaniką :pirate:

Druga dziara może będzie miała większe znaczenie (symboliczne),ale to kto wie :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Update: naskórek zszedł prawie w całości więc już nie jest źle. Noga już mniej spuchnięta ale kostka nadal... zaczynam wątpić że jedno jest z drugim związane :o Być może będą konieczne małe poprawki bo wydaje mi się, że część tła mi jakoś "odpadła". Ale to taki mały kawałek więc nawet jeśli to nie jest problem.

Czasem noga trochę swędzi... przed chwilą na przykład miałem taki moment i odruchowo lekko się udrapłem... nie polecam :mrgreen:

 

Nowe dzieło Samohina, pierwsza sesja...

563147_635025699874184_777760271_n.jpg

opad

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×