Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dzienne Wrony - Nocne Darki (czynne 24 h na dobę)


shadow_no

Rekomendowane odpowiedzi

Masked_Man, cóż tam nawyrabiałeś? :D

 

Ja lubię imprezy i o dziwo nigdy nie bałam się na nie łazić (raz nawet poszłam na taką na której znałam tylko jednego gościa, a właściwie z nim pisałam tylko, i było zajebiście) ale hardcore miałam tylko na jednej (choć i tak nie zrobiłam wtedy niczego czego bym nie chciała :P).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie no sie dowiedzialem, ze jakas Panna chciala mnie do domu odprowadzac. To ta, z ktora gadalem na urwanym filmie. Wiem, ze gadalem, ale nie pamietam konkretow :D

 

-- 19 lis 2013, 16:33 --

 

Ciekawe czemu mialaby mnie odprowadzac :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Saraid, wlasnie nie bylem zbyt slaby by dojsc. Akurat pamietam, ze wstalem i sobie po prostu poszedlem na parkiet. Jak gdyby nigdy nic. Wiem, ze pytala mnie o jakies rzeczy, np. co trenuje (nie wiem, skad wiedziala, ze cokolwiek trenuje). Nie wiem, moze jej sie spodobalem, chociaz to by bylo absurdalnym pomyslem biorac pod uwage moj stan z tamtej chwili :P. Chociaz kolega cos takiego mi zasugerowal (ale on w klubie nie byl jakby co).

 

-- 19 lis 2013, 17:04 --

 

Moze nie zasugerowal, ze jej sie spodobalem, a raczej, ze ee nie wykorzystalem sytuacji. No, ale ciezko by bylo, skoro nie bardzo mialem rozgarniecie w tym, co sie dzieje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Saraid, wlasnie nie bylem zbyt slaby by dojsc. Akurat pamietam, ze wstalem i sobie po prostu poszedlem na parkiet. Jak gdyby nigdy nic. Wiem, ze pytala mnie o jakies rzeczy, np. co trenuje (nie wiem, skad wiedziala, ze cokolwiek trenuje). Nie wiem, moze jej sie spodobalem, chociaz to by bylo absurdalnym pomyslem biorac pod uwage moj stan z tamtej chwili :P. Chociaz kolega cos takiego mi zasugerowal (ale on w klubie nie byl jakby co).

 

-- 19 lis 2013, 17:04 --

 

Moze nie zasugerowal, ze jej sie spodobalem, a raczej, ze ee nie wykorzystalem sytuacji. No, ale ciezko by bylo, skoro nie bardzo mialem rozgarniecie w tym, co sie dzieje.

Jakie to skomplikowane :hide: a miało być tak pieknie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×