Skocz do zawartości
Nerwica.com

Tatuaże, piercing i inne modyfikacje


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Obłęd :roll: Zastanawiam się czy ja nie mam jakiejś choroby czy co, czy mój organizm po prostu tak reaguje na zmiany itp. Porażka, tak spuchniętej nogi (ze stopą włącznie) jeszcze nie miałem. Jak do jutra nic się nie zmieni faktycznie będę musiał coś z tym zrobić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam takie coś u siebie

 

303277_481166228569637_727123418_n.jpg

Jest tutaj dużo różnych rzeczy, przede wszystkim rok urodzenia mojego dziadka na kostkach i nieśmiertelne "amor fati" Nietzschego.. taki mało kobiecy, konwencja celowo oldschoolowa - nie wszystkim się podoba, ale ja jestem nim zachwycona i aż czasami żałuję, że mam go na plecach, bo nie mogę na niego spoglądać ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam takie coś u siebie

 

303277_481166228569637_727123418_n.jpg

Jest tutaj dużo różnych rzeczy, przede wszystkim rok urodzenia mojego dziadka na kostkach i nieśmiertelne "amor fati" Nietzschego.. taki mało kobiecy, konwencja celowo oldschoolowa - nie wszystkim się podoba, ale ja jestem nim zachwycona i aż czasami żałuję, że mam go na plecach, bo nie mogę na niego spoglądać ;)

 

Dobry jest! :). Najważniejsze, że zawiera cząstkę twojego "Ja".

 

Ja ostatnio myślałam nad tatuażem na szyi (taki od połowy szyi do obojczyka) ale tak widoczny tatuaż wymaga jednak głębszego przemyślenia. Mam jeszcze drugą koncepcję - tuż pod karkiem - świetnie by to wyglądało, kolczyk w karku+niżej poziomy tatuaż .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×