Skocz do zawartości
Nerwica.com

Ataki (jak wyglądają, jak sobie radzimy)


cicha woda

Rekomendowane odpowiedzi

Mnie odrealnienie strasznie wkurza :-/ bo nie da sie z tym nic zrobic, a czlowiek czuje sie jak w jakims snie... u m nie to jeszcze nasila lęki bo wtedy tak niepewnie sie czuje na zewnatrz. Czytalam, ze to sie robi, jak organizm chce odczuwac lęk, ale umysł wie, ze nie ma sie czego bać, i tkai konflikt sie tworzy i po prostu umysł wyłącza realne postrzeganie swiata - i takie efekty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Enii, chyba tez moze byc - bo np. w czasie ataku paniki od hiperwentylacji tez sie robi. Ale np. ja miewam tak dzien w dzien, 24h, i nie wazne czy jestem na dworzu, czy gleboko oddycham, czy nie. W ogole sie tego dziadostwa pozbyc wtedy nie moge.

Ale teraz widze, ze juz mi odpuszcza powoli, dalej mam lekkie skołowanie, ale juz duuuzo lepiej niż np. tydzien temu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PJT, nie bardzo wiem co mam polecac ;) Jesli chodzi o lek to jeszcze za wczesniej zeby cos o nim powiedziec. Słyszałam same dobre opinie. Jesli chodzi o branie tabletek na noc to jak dla mnie jest ok, pod warunkiem ze nie ma to wpływu na wyniki leczenia a własnie tego nie wiem czy moge brac na noc

Enii, to kto Ci przepisał ten lek ze jeszcze nie byłas u psychiatry? Mnie tez praca ciagle przeraża a z drugiej strony jej utrata..nie wiem co gorsze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta w piątek przepisała mi nowa recepte juz nie na Aciprex tylko na Depralin . Nie wiem czemu tak zrobiła :bezradny:

depralin to to samo

 

tutaj jest lista odpowiednikow u aptekarki przy kasie zawsze mozna wymienic i musza nam dac taki jaki chcemy

 

 

http://indeks.mp.pl/leki/subst.php?id=4375

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PJT tak mi się zdawało, ale jakoś spokojniejsza bym była jakby to był tamten lek. A tak to nie wiem czy tak samo od małej dawki zazywac czy nie (powiedziała ze moge od połówki, ale ja tamte od ćwiartki zaczełam, bo bała się ze cos mi się po niech bedzie działo złego)

 

Megi_ to ja zbyt chaotycznie napisałam. Ja wrazie ataku mam Alpragen

 

-- 19 lis 2013, 12:19 --

 

PJT ja te pierwsze to zamienniki brałam, ale dzięki za info :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam znów. Odpisuje zbiorczo:) Czytałam trochę na ten temat i niewiele mi to pomaga, nawet bardziej się nakręcam.. Nie wiem jak się odkręcić z tego, powtarzam sobie, że będzie dobrze, że nic mi nie jest, że jestem zdrowa. Lepiej czuje się na oddziale gdzie mam praktyki (co jest można powiedzieć z jednej perspektywy śmieszne, że studiuje III rok pielęgniarstwo):). Najgorsze jest to, że nie wiem co mam sama ze sobą robić dostałam leki ale one nie pomagają, byłam u psychologa co prawda na jednej wizycie na drugą czekam. Czy diagnozowaliście się u innych specjalistów czy nie zagłębialiście się w inne dziedziny jak kardiolog, neurolog itp?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×