Skocz do zawartości
Nerwica.com

Zjednoczone Stany Lękowe


PJT

Rekomendowane odpowiedzi

Enii, ja bylam co miesiac na komisji w zus, plus 4 komisje odnosnie zasilku rehabilitacyjnego po l4 , teraz znow bede miala bo skladalam o przedluzenie , nie mam zdolnosci do pracy ani od psychiatry ani od neurologa, :bezradny:

 

-- 19 lis 2013, 10:14 --

 

hania33, dzis wezme bo mam kawalek na miasto dojechac... :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hania33, tak bo licza ze jak cie zestresuja to juz kolejnego l4 nie wezmiesz albo nie bedziesz skladac o zasilek, mnie wrecz straszyla lekarka ze jak kolejne l4 przyniose to mi je cofnie a ja jej odparlam ze poprosze jej dane bo jak ona je cofnie to ja ja zaskarze.Ale stes ogromny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja byłam lata wstecz na komisji jeszcze w podstawówce. Jako 6 latka miałam zapalenie opon i później padaczke - tylko nie ta co rzuca a ta co się ''wyłącza'' tzn. robiłam cos ale nie wiedziałam ze coś robię. Wtedy lekarze nie wiedzieli co mi jest bo był to 86/87 rok. a później dostawałam starszne bóle głowy i eeg mi cały czas źle wychodziło i neurolog przepisała mi psychotropy (Amizepin) Miałam grupę ale później mi też nie przedłużyli :(. Całe szczęście mi to przeszło.

 

Ja na pewno będę miała stresa by nie myśleli ze śćiemniam- ja wiem swoje ale oni też moga swoje pomyśleć

 

PTJ cześć

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×