Skocz do zawartości
Nerwica.com

OT


Gość UnityMitford

Rekomendowane odpowiedzi

Wszystko rozumiem , poprostu niekiedy za bardzo to wyrazasz ,ale jak masz skłonności bii to ja to rozumiem ;)

Nie napisała przecież, że chce lizać jej cipkę, czy coś. nie kleje o co cho :bezradny:

A gdy facet ocenia wygląd drugiego faceta, to jest dopiero jazda, mnie już koleżanka zapytała, czy jestem geyem, hhhhaha dziwne tabu

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masked_Man, Gapisz sie na niego 18 czy 19 lat, ma prawo obrzydnąć :mrgreen: Sugeruj sie tym, co mówi świat na temat tego, wiadomo z racji tego że masz przeciętnego, normalnego fejsa dużo dup nie zrobi ŁAAAAAAAAAAAAŁ bo za duży mają wybór laski w polsce już (turasy, murzyni, arabowie itp) i na nich się slinią, ale Tobie chyba zależy na jednej dupie w której się zabujasz a ona w Tobie, a nie robieniu z siebie bożyszcza nastolatek? :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Candy14, po co pisac jak jest ok? Hmm do dzis pamietam, jak pisalas, ze jesli ktos jest brzydki, to po prostu nikt nie komentuje jego fot w tym temacie. Coz...nigdy mojej nie skomentowano. Przypadek? Nie sadze :P

Ja to przynajmniej mam ten plus że na zdjęciach wyglądam beznadziejnie ale na żywo już jest okej. Nie przypominam sobie żeby ktoś kiedyś mi powiedział że na zdjęciu jestem przystojny a na żywo to słyszałem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

light, no nie wiem stary. Mam krzywizne na mordzie i w dodatku smietnik w glowie. Niezle combo. Watpie, zeby jakakolwiek mogla sie we mnie zabujac. Moze lepiej jakbym byl sam :P

Mushroom, "przystojny" slyszalem tylko od rodzicow i dziadkow, a tak to nigdy tego nie slyszalem. Za to slyszalem, ze jestem brzydki/paskudny, whatever, i to od obu plci. Chlopakow to rozumiem, bo to ten wiek jeszcze jak jeden drugiemu cisnie, ale dziewczyny...no coz. Widac jakie maja zdanie o mnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mushroom, no to gdzies Ty slyszal oprocz rodzicow i dziadkow? Coz, ja w koncu powiedzialem swoim rodzicom, ze wcale tak nie uwazam jak oni mowia, ze mam paskudny ryj, ze zadna mnie nie chce. Przestali mi to mowic (chyba) 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystko rozumiem , poprostu niekiedy za bardzo to wyrazasz ,ale jak masz skłonności bii to ja to rozumiem ;)

 

za bardzo? Napisanie komus ze podoba mi sie jej uroda jest podejrzane? :shock: Jestem zapewne w mniejszowsci bo nie mam sklonnosci bi ale nie przeszkadza mi to dostrzegac piekna innych osob :D a moj zachwyt jest czysto estetyczny. Lubie patrzec na ladne rzeczy. ładnych ludzi.

I jak juz pisalam

Sama nie mam kompleksow wiec nie mam tez problemu zeby skomplementowac inna kobiete

Candy14, zaprzeczasz sama sobie. "tu mnie masz...ale jednak nie".

oj tam zaprzeczam. Tu mnie masz no rzeczywiscie to pisalam ale jak widac troche uogolnilam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Candy14, coz. Kiedy to napisalas to mi wszystko uswiadomilo. Sam uwazam, ze mam brzydka facjate, a komentarzy do fotek nie ma. Wiec Twoja teza okazala sie byc trafna. Nie musisz sie z niej teraz wycofywac ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masked_Man, ale przecież wygląd to nie wszystko (nie widziałam Twojego zdjęcia) kiedy poznajemy drugiego człowieka. Można zakochać się w kimś kto pozornie w ogóle nie jest w naszym typie, bo ma po prostu "to coś". Z resztą "każda potwora znajdzie swojego amatora" - mam kolegę, który obiektywnie jest mało urodziwy, nigdy nie miał powodzenia a w zeszłym miesiącu wziął ślub. Dla swojej żony jest najprzystojniejszy na świecie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ok, podsumujmy, co udało się ustalic podczas tej dyskusji:

a) Masked_Man, jest brzydki.

b) Mushroom, jest niefotogeniczny.

c) Candy14, nie jest bi.

 

Aurora jest neurotyczką pragnąca zainteresowania, anna.ankaia to anna.ankaia, ladywind ma duże zahamowania w pewnych sferach.

coś przeoczyłem?

aa NieznanySprawca jest pojebany :bezradny:

idę spać. :zzz:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Candy14, wyjatkowo niesmaczny zart 8) . Juz mi nawet nie zalezy na zadnej Pannie, bo sie godze ze swoim losem :P

Kokojoko, problem jest w tym, ze ja urodziwy nie jestem, a smietnik w glowie mam. Z reguly ci nieurodziwi nadrabiaja charakterem. Coz, a ja? A ja jestem w czarnej dupie :P. Nie dosc, ze morda niewyjsciowa, charakter pokrecony, to jeszcze NN. piekny pakiet. Moge byc z siebie dumny :P8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ok, podsumujmy, co udało się ustalic podczas tej dyskusji:

a) Masked_Man, jest brzydki.

b) Mushroom, jest niefotogeniczny.

c) Candy14, nie jest bi.

 

Aurora jest neurotyczką pragnąca zainteresowania, anna.ankaia to anna.ankaia, ladywind ma duże zahamowania w pewnych sferach.

coś przeoczyłem?

aa NieznanySprawca jest pojebany :bezradny:

idę spać. :zzz:

 

Amen!

 

Masked_Man, ja też mam pokręcony charakter i NN a jednak nie jestem sama. Masz dopiero 18 lat - luuuz...

 

Dobrej nocy wszystkim!

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

rotten soul, w koncu. Kolejny szczery. Dzieki, ziomki :P

 

Podsumowujac: jestem brzydki + mam pokrecony charakter + mam NN. szanse na kobiete wynosza eee 0? XD. Nie ma co sie ludzic. Jak juz pisalem: nawet nie bardzo mi zalezy na znalezieniu jakiejkolwiek. Wczesniej mialem duzo wieksze cisnienie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

rotten soul, w koncu. Kolejny szczery. Dzieki, ziomki :P

 

Podsumowujac: jestem brzydki + mam pokrecony charakter + mam NN. szanse na kobiete wynosza eee 0? XD. Nie ma co sie ludzic. Jak juz pisalem: nawet nie bardzo mi zalezy na znalezieniu jakiejkolwiek. Wczesniej mialem duzo wieksze cisnienie.

 

 

Ciśnienie Ci nie minie. Gwarantuje Ci to

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masked_Man, masz szakaradny ryj ale nie martw się, jesteś młody, podobno niedługo będą całe głowy przeszczepiać :D

 

a tak serio, to nie pamiętam zbytnio Twoich zdjęć, 'dupy' nie są najważniejsze, w ogóle nie są ważne, zobaczysz za kilka lat, jak Cię to mocno boli to se zapodaj więcej ssri i ciśnienie spadnie ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co za problem, jest przecież mnóstwo "wspaniałych" leków na aseksualność i totalną wyjebkę na wszystko.

 

Zajebisty jesteś, jeszcze doradz samobója, bo po co się w ogóle wkurwiac czymkolwiek i przejmować :brawo:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×