Skocz do zawartości
Nerwica.com

OT


Gość UnityMitford

Rekomendowane odpowiedzi

Masked_Man, Maska, moim zdaniem całe Twoje pytanie odnośnie fejsa jest źle skontruowane. Zapytaj po prostu, czy którejś z kobiet tutaj się podobasz i była by skłonna się z Tobą umówić. Wtedy będziesz miał lepszy obraz sytuacji ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a po alkoholu to zagaduje do dziewczyn przy urywajacym sie filmie.

chyba nie ma dla kobiety bardziej załosnego zalotnika, niż amant, który coś do nich bełkocze słaniając się na nogach. 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bez urazy ale piszesz jak lesba :P

 

uważam, że komplement z ust jednej kobiety dla drugiej jest cenniejszy niż ten od mężczyzny

 

Też tak myślę... Kobiety rzadko kiedy, potrafią mówić komplementy innym kobietom...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy którejś z kobiet tutaj się podobasz i była by skłonna się z Tobą umówić. Wtedy będziesz miał lepszy obraz sytuacji ;)

a)wciąż problem kłamstwa dla pocieszenia

b)na miejscu kobiety niekoniecznie chciałbym wyrażać taką potencjalna skłonność (nawet zupelnie teoretyczna) by nie wabić na siebie jakiegos desperata. 8)8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

light, nie bede o to pytal.

Po 1. Zadna by sie nie umowila chociazby ze wzgledu na moj ryj albo zbyt mlody wiek (wiekszosc Pan jest tutaj w wieku 20+)

Po 2. Nie ma sensu pytac o takie rzeczy w necie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masked_Man, Tak sie nie bajeruje dup ;) Bajera po pijaku może sie tylko sprawdzić u tych, którzy ogarniają baze po alko i po nich nie widać bardzo najebki. Ewentualnie jak ona też jest najebana, ale to bardziej cyrk a nie podrywanie wtedy 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

light, nie bede o to pytal.

Po 1. Zadna by sie nie umowila chociazby ze wzgledu na moj ryj albo zbyt mlody wiek (wiekszosc Pan jest tutaj w wieku 20+)

 

No ale tego nie wiesz, bo nie zadałeś takiego pytania.

 

Po 2. Nie ma sensu pytac o takie rzeczy w necie.

 

Czemu? Bo wstyd? :D Czyli wrzucanie sobie od gówien i zer nie jest dla Ciebie wstydem na to wychodzi :mrgreen:

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Candy14, no coz. Nie bardzo daje wiary temu, bo jak juz pisalem, piszecie, ze moj ryj jest okej wtedy, kiedy zaczynam krzyczec jak male dziecko, ze jest szpetny :P.

 

Bo skoro jest ok to po co o tym pisac :P

 

Kobiety rzadko kiedy, potrafią mówić komplementy innym kobietom...

aq ja nie wiem dlaczego? Jest pare dziewczyn na forum ktore wedlug mnie sa bardzo ladne albo maja nietuzinkowa urode ( i nie, to wcale nie znaczy ze sa brzydkie i nie wiadomo jak je okreslic. Po prostu nie sa lalkowato ladne ale w sposob interesujacy) Sama nie mam kompleksow wiec nie mam tez problemu zeby skomplementowac inna kobiete

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co prawda dzis pogadalem sobie z kolezanka, ale to tylko zwykla kolezenska rozmowa, zadna bajera, wiec sie nie liczy.

 

Wszystko sie liczy. Tylko musisz spróbować się "od eunuchować", bo będziesz miał przybitą w końcu etykiete męskiej cioty ;) Ryja masz normalnego, nie fazuj się, jest okej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Candy14, po co pisac jak jest ok? Hmm do dzis pamietam, jak pisalas, ze jesli ktos jest brzydki, to po prostu nikt nie komentuje jego fot w tym temacie. Coz...nigdy mojej nie skomentowano. Przypadek? Nie sadze :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Candy14, po co pisac jak jest ok? Hmm do dzis pamietam, jak pisalas, ze jesli ktos jest brzydki, to po prostu nikt nie komentuje jego fot w tym temacie. Coz...nigdy mojej nie skomentowano. Przypadek? Nie sadze :P

 

Bo masz przeciętnego ryja, Nie zachwyca ani nie odrzuca

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ze jesli ktos jest brzydki, to po prostu nikt nie komentuje jego fot w tym temacie

Trochę bym to zmodyfikowała - raczej komentuje się foty tych osób, które w jakiś sposób zwróciły naszą uwagę (i to niekoniecznie musi być uroda). Przynajmniej ja tak mam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bez urazy ale piszesz jak lesba :P

 

dlaczego? Czy kobieta nie moze docenic urody innej kobiety? Mnie sie ta fota bardzo podoba i nie widze powodu dla ktorego nie mialabym tego napisac

Wszystko rozumiem , poprostu niekiedy za bardzo to wyrazasz ,ale jak masz skłonności bii to ja to rozumiem ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Candy14, zaprzeczasz sama sobie. "tu mnie masz...ale jednak nie". Coz, nie potrzebuje litosci. Potrzebuje odrobine szczerosci. Niech ktos powie w koncu, ze mam szkaradny ryj bez udawania, ze jest ok :P

light, ja sadze, ze jest brzydki. Ale nic nie zrobie, bo geby nie wymienie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

aq ja nie wiem dlaczego? Jest pare dziewczyn na forum ktore wedlug mnie sa bardzo ladne albo maja nietuzinkowa urode ( i nie, to wcale nie znaczy ze sa brzydkie i nie wiadomo jak je okreslic. Po prostu nie sa lalkowato ladne ale w sposob interesujacy) Sama nie mam kompleksow wiec nie mam tez problemu zeby skomplementowac inna kobiete

 

Dziewczyny są po prostu zazdrosne... Większość woli "obrobić" komuś tyłek, niż powiedzieć komplement...

Ja kilka kompleksów mam, ale umiem powiedzieć innej kobiecie coś miłego na temat jej wyglądu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×