Skocz do zawartości
Nerwica.com

Zjednoczone Stany Lękowe


PJT

Rekomendowane odpowiedzi

Macie w ogóle jakieś sposoby na przygotowanie się do sytuacji w której mogą pojawić się lęki? Kiedyś kupiłem sobie krople Nervosol ale w sumie nie pamiętam czy mi coś pomagały.

 

Krople nerwosol to w lekkich przypadkach można , użyć :) to może komuś pomogą tutaj są inni agneci :) na lepszych specyfikach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odstawiłem rok temu lek elicea, wcześniej brałem chwile xanax i jakieś inne leki po których czułem się strasznie. Elicee brałem 6 miesięcy i powoli zmniejszając dawkę po konsultacjach z psychiatrą odstawiłem, lęki pojawiały się bardzo, bardzo rzadko i były lekkie ale jakiś miesiąc temu znowu wróciły. Bardzo ale to bardzo nie chce brać już leków, czułem się po nich otępiały.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jeszcze po odstawieniu leków przez jakieś 2-3 miesiące czułem się otępiały. Pamiętam pierwszy tydzień brania leków... Jeden wielki dramat, nie mogłem się podnieść z łóżka. Strasznie jestem pozytywnie nastawiony na życie i wiem, że mogę pokonać lęki sam ale wiem, że pewnego dnia znowu przyjdzie depresja która zmusi mnie do brania leków jeżeli samo nie przejdzie.

 

PJT myślisz, że jak wezmę godzinę przed wykładami xanax to będę czuł się lepiej? Nie zasnę?:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam babelki,jak tam u Was ;) ? KJa wlasnie chwi8le temu wrocilem do domu ze sprztania jestem totoalnie [adniety,a suka nerwica tak mi daje popalic,mam kompletnego dola i nic mi sie nie chce.Ciagle mam klucia w gloei,nerwobole w policzkach,szybke bicie serca,Zaraz ide wziac ciepla kapiel,jakie kakao wypic odpalic muzyczke i zapelniac kartrke w zeszycie opisem dzisijeszego dnia ;-).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hania33, dziwne,dziwne..aczkolwiek mi ten lek pomaga.Wcześniej miałam praktycznie codziennie napady.Teraz biorę już dwa tygodnie i mam bardzo sporadycznie,ale jak już to tak porządnie,tak silnych nie miałam przed zastosowaniem. Moja psychiatra powiedziała,że to normalne i że na początku stosowania przeważnie lęki sie nasilają. Ja się cieszę,ze lek na mnie działa w jakimś stopniu:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Emetofobia – lęk przed wymiotowaniem lub przebywaniem w pobliżu osób wymiotujących. W niektórych przypadkach u osób cierpiących na tę fobię dochodzi do zaniku życia towarzyskiego i pojawiania się w publicznych miejscach (ze strachu że ktoś mógłby niedaleko nich zwymiotować), a także mogą występować zaburzenia w jedzeniu – chorzy mogą bać się że po zjedzeniu czegoś mogą zwymiotować; dlatego mogą być mylnie diagnozowani jako chorzy na anoreksję. Osoby z emetofobią mogą zadawać sobie wiele trudu, aby nie zwymiotować lub nie zobaczyć innych wymiotujących osób.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Adrian zajrzyj do mojego tematu: hip-hop-rap-dyskusja-t46579-14.html :)

 

PJT W pierwszych miesiącach lęków nie wiedziałem co mi jest i chodziłem do kilku gastrologów, za mną dwie gastroskopie, badanie na tarczyce i wiele innych badań z których nic nie wyszło oprócz helikobakteru którego już nie mam. Od czasu kiedy wiem, że to stany lękowe trochę lepiej znoszę napady bo wiem, że to tylko choroba w mojej głowie i nie ma szans żebym zwymiotował.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×