Skocz do zawartości
Nerwica.com

Hip-Hop/Rap - Dyskusja


rX_

Rekomendowane odpowiedzi

Owszem jest. Ja slucham od jakis 21 lat.

 

Ulubieni to w wiekszosci stara gwardia. O.S.T.R. , Sokol, Pono, Lona, Fisz, Koras, Fu, Paluch, Medium i wielu, wielu innych. Ostatnio wpadl mi w ucho Keke.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja lubiłem i nadal mam sentyment do ulicznego stylu polskiego rapu :) pierwsza kaseta molesty, składnaki dj.600v na maganetofonie to były czasy , ale z zagranicznych to Nas, Dead Prez , Group Home , WU TANG, 2 PAC- też miał sporo fajnych kawałków, Gang Starr, i wszelkiego rodzaju klasyki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

rX_,

 

Fakt płyta Kękiego solidna

Plyta bardzo dobra IMO, wiele utworow mi sie z niej podoba a to rzadkosc u mnie od paru lat. Wiecej cos moze z domu napisz jutro, bo teraz w robocie jestem i nie mam dostepu do mojej zlodziejskiej kolekcji empeczy.

 

 

pierwsza kaseta molesty, składnaki dj.600v na maganetofonie to były czasy

Oj tak, tak. Od "Skandalu" zaczalem sluchac polskiego HH. Cale plyte znam na pamiec. Slowo w slowo niemalze. Szejset tez oczywiscie byl przekatowany solidnie. To byly jeszcze czasy przedcyfrowe, wiec katowalo sie tasmy ile wlezie. Oldskul totalny :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ubolewam nad tym, że nie załapałem się na słuchanie muzyki z kaset.

 

Masked_Man u mnie bardziej polski ale amerykański też często leci w głośnikach, staram się nie ograniczać.

 

"Warszawski Ursynów ta rzecz tu się dzieje, jesienny wieczór wiatr chłodny wieje..." Ten kawałek chyba na zawsze zostanie mi w pamięci :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

rX_,

Ubolewam nad tym, że nie załapałem się na słuchanie muzyki z kaset.

Nie masz nad czym. Licha jakosc, tym bardziej po wieeelu przesluchaniach, przewijaniach i przegrywaniach. No i niewygodne to w ch.j.

Ja zaczynalem od rapu zza oceanu, ale odkad poznalem polski tamten nie wytrzymal konkurencji :D . Mam tez ciutke niemczyzny i francuszczyzny, ale mikroskopijne to ilosci.

 

-- 18 lis 2013, o 21:31 --

 

nerwosol-men,

tak jak powszedni chleb Zip Składu, pierwsze płyty WWO,

:great: NNWNW, Srodmiescie Poludniowe, Bez Refrenu - zdarlem ta kasete do cna wtedy :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Również słucham ale tak wyrywkowo i nie jestem jakimś maniakiem HH. Brat jest więc niestety nie omija mnie to ale w pamięci zostaje nie wiele. Na pewno moim obecnym numerem 1 jest płyta "Zeus. Nie żyję" :great: Zresztą to 1 płyta z HH jaką kupiłem w oryginale od czasu Kalibra (wtedy to jeszcze były kasety :D).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

97'

[videoyoutube=xXfJAAPB1lU][/videoyoutube]

Zaczynali razem z K44, później Rahim z 3xklan skumał się z magikiem, i tak o to nastała paktrofonika. 8) Flow średni, muzyka dobra, refren miażdżący.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmmm..czasy kalibra i pfk i teraz cos podbnego,kurde mialem ostatnio taka nute koles mial identyczny glos jak magfik,ale malo znany, z podziemia kawalem,tylko nie jestem w stanie sobie teraz tego przypomniec.Ja co prawda utozsamiam sie najbardziej z kultura hip hopowa,ale nie ograniczam sie do jednego typu muzyki ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×