Skocz do zawartości
Nerwica.com

Zjednoczone Stany Lękowe


PJT

Rekomendowane odpowiedzi

ja ładuję też no i oczywiście paro trzymam dawkę :) ten aspargin dobra rzecz na magnez i potas to biorę , a witaminy z gruby B też dobre są akurat już nie mam, dziś się jakoś dobrze czuję mogę tu z wami pożartować ale towarzycho nie w sosie widzę :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hania33, calkiem niezly! :)

Ale zastanawia mnie jedno, nie denerwowalam sie dzisiaj, lęku nie bylo - a i tak godzina 19 a ja wracam na maksa zmeczona (a siedzialam w pracy od 13, czyli tez nie od samego rana). I dlaczego ja taka zmeczona ;( ? Kiedys czlowiek mial jeszcze sile na wieczorne balowanie!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nerwosol-men trochę się boję sama zwiększyć dawkę esci ale pod koniec miesiąca mam wizytę to zapytam bo chciałabym zwiększyć chociaż na 15.

 

A co to za lek o którym Ty i hania33 piszecie?

 

Ja chyba zaraz udam się w objęcia morfeusza bo mam dość dzisiejszego dnia, ciekawe co przyniesie noc? Pewnie z 5x się obudzę zalana potem:(

 

Jak zaczynałam brać leki to miałam takie piękne sny szkoda, że to minęło.

 

A Wy jak sypiacie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PJT - dałem ciała nie wiedziałem stary sorry, jak dla mnie nic po tobie nie widać

 

-- 18 lis 2013, 19:18 --

 

za dużo jest streotypow o tej chorobie a ludzie niekiedy funkcjonuja normalnie

 

U mnie sąsiadka klatke dalej ma schizofrenie. Jest czasami tak ze jest spokój i idzie z nia pogadać a czasami ostro daje popalić.

 

 

PTJ ja tez nie wiedziałam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×