Skocz do zawartości
Nerwica.com

Zjednoczone Stany Lękowe


PJT

Rekomendowane odpowiedzi

Tak się wcisnę między was bo mam pytanie. Czy myślicie, że w stanach lękowych leki są obowiązkowe? Brałem rok temu przez 6 miesięcy leki i fakt pomogły mi ale biorąc je byłem cały czas śpiący i ogólnie jakiś przytłumiony i dopiero po kilku miesiącach od odstawienia czułem się "czysty". Teraz lęki powróciły i wolałbym nie wracać do leków.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zazdroszczę, że niektórzy bez leków potrafią z tego wyjść.

Ja na następnej wizycie będę prosiła o coś więcej na moje somatyzacje bo pramolanowe działanie trochę słabnie. Na poczatku to był strzał w dziesiątkę- jakby mi kajdanki z nóg i rąk ktoś ściągnął, uboki też niezłe były ale to coś za coś.

 

Hania33 Ty się nie poddawaj, ja dopiero po miesiącu przestałam spać, ziewać itp.

Daj szansę lekowi, bo przecież bez sensu się męczyć z ubokami jak się chce przestać brać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

lepszaja wiem cos o tym. Mnie trzyma od soboty

 

 

Uff, płatku wróciliśmy i d..pa nic nie kupilismy ( na dniach pojedziemy gdzie indziej). Bylismy jeszcze w realu- jak ja tam sie źle czuję, za duzo ludzi, za duzo światła :(

 

btw: Witam sie z tymi których nie było do południa :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

fotki to na pw nie musisz na forum , ja też miałem atak w pracy, :) ale przetrzymałem a jak :twisted:

 

-- 18 lis 2013, 17:55 --

 

lepszaja no bierzesz dobre leki Escitalopram actavis 1x10mg to jest dobre gówno ale przy 20 mg , ja jestem teraz na proksetynie , rano kopa takie dostałem że wystrzeliłem z domu , a potem mnie zmuliło w robocie

 

-- 18 lis 2013, 17:55 --

 

Enii- kiedy dostanę kolejną fotkę :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

33 to stara wybij sobie to z głowy , to najlepsze lata dla kobiety ja mam 29 , i zawsze po 30 babeczki mi się bardziej podobają

 

-- 18 lis 2013, 18:09 --

 

kobieta po 30 rozkwita moja droga

 

-- 18 lis 2013, 18:11 --

 

próbuje was tutaj rozbawić, żebyśmy ciągle nie siedzieli w tych objawach :) trochę można ale nie non stop :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×