Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dzienne Wrony - Nocne Darki (czynne 24 h na dobę)


shadow_no

Rekomendowane odpowiedzi

Oczywiscie wszyscy pamietali wszystko oprocz tego, ze z jakas typiara gadalem, a gadalem, bo pamietam piate przez dziesiate. Nie wiem, czy doszlo do czegos miedzy nami, ale mam jakies dziwne uczucie, ze tak. Lekcja na nastepny raz: zrobic "czapke kontrolowana" :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiscie wszyscy pamietali wszystko oprocz tego, ze z jakas typiara gadalem, a gadalem, bo pamietam piate przez dziesiate. Nie wiem, czy doszlo do czegos miedzy nami, ale mam jakies dziwne uczucie, ze tak. Lekcja na nastepny raz: zrobic "czapke kontrolowana" :lol:

tak bardzo szalony imprezowicz: ))))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

UnityMitford, no wiesz. Ja debiutuje w klubach dopiero. Ogolnie to bym tam nawet nie polazl jakbym wczesniej nie pil. Oczywiscie potem musialem jeszcze wypic z kolegami, ktorzy tam byli i sie tak skonczylo, ze mam czarne dziury w pamieci, a wole jednak pamietac co sie dzialo poprzedniego dnia :P

 

-- 18 lis 2013, 16:11 --

 

Saraid, oj tam, raz sie przyszalalo 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Saraid, no dobra....to juz drugi taki wybryk w mojej alkoholowej karierze :mrgreen: . Tyle, ze jak poprzednim razem sie tak nawalilem to zadnej kultury nie mialem. Teraz skonczylo sie na kilku dziurach w pamieci i chwilowym przysypianiu na kanapie w klubie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Saraid,

dokładnie tak za komfort się płaci

Doprawdy, jeśli komuś niepotrzebna mobilność, to ja nie widzę nic komfortowego w użytkowaniu laptopa. Gorsza, mała klawiatura, touchpad (brrr..), mały błyszczący ekran z fatalnymi kątami widzenia (przeważnie) wgrany z góry system operacyjny przewidziany przez producenta z masą crapu, padająca bateria po latach intensywnego użytkowania, serwisowanie, brak możliwości upgrade'u itp, itd.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×