Skocz do zawartości
Nerwica.com

Zjednoczone Stany Lękowe


PJT

Rekomendowane odpowiedzi

troche mnie nie bvylo,mialem swoje wychodne,kolega wrocil zza granicy i male przyitani.w zwiazku ze nie biore lekow to moglem wypic z nim wodeczke,nie widzialem go tyle czasu,teraz czuej sie wspaniale,ale za to jurteo od rana pewnie bedzie gorzej.fakt faktem nie powinienem pic bo nerwica mnie zezre :D ale teraz choc przez moment o niej zapomnialem ,tak milo mi sie spedzalo czas w towarszystwie i rozmawialo ze naqwet etraz niewiem co to jest,nic czytalkem wszytskich stron bo do jutra bym nieskonczyl ;Dwiec postanowilem od razu napisac posta ;)

 

-- 17 lis 2013, 23:39 --

 

tylko wiecie co mnie bardziej denerwuje ze od jakiegos czasu mam takie straszne poczucie nierealnosci ...upierdliwe to strasznie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

adrianwej, mozna sie całkiem zapomniec jak dzieje sie cos fajnego, osobiscie nic mnie tak nie rozluznali jak piwko i rozmowa na jakis ciekawy albo wesoly temat.

 

pika30, ciekawe co mogloby ci sie stać? Ja tez nie pije a napilbym sie, ale sie boje ze wroce do codzienniego picia 1-2 piw.

 

-- 18 lis 2013, 03:50 --

 

Wy tam piszecie, że jutro do roboty, a ja chyba za chwile zaczne robote. To znaczy przystko mam juz przygotowane w piątek wytarczy tylko odpalic progamy i bedzie sie samo robilo. To co mnie stresuje, w tym tygodniu to ta nowa terapia psychodynamiczna oraz grupowa. Sam juz nie wiem czy to dobrze na tyle terapii chodzic i zajmowac sie w kołko ta nerwica.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

rX_ hej :)

 

 

PJT, nerwa - dzieki za fotki płatka. Jaka slicznota :105:

 

Mnie dalej te prądki i kłucia w rekach i nogach trzymają. Pewenie to przez tą wizyte u psychiatry (strsa miałam, ze zwolnienia nie dostanę)

 

BTW> Płatku dziekuję za namowę do ciągnięcia zwolnienia

 

-- 18 lis 2013, 09:15 --

 

U mnie słoneczko świeci :yeah: Chyba za porządki się wezmę

 

Mieliście może styczność z Depralinem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hey Hey Wszystkim;)tumblr_mw7tuyhklA1rih10jo1_500.jpg

 

Wyspalam sie po tej hydrze :)

 

Enii, dziekuje za dobre slowa :)

A co do l4 niestety sama wiem jak ciezko jest pracowac w takim stanie. :bezradny:

 

U mnie ponuro za oknem az sie wstawac nie chcialo.Myslalam o zalozeniu dla nas czata.Bo tutaj faktycznie trzeba co chwile odsweizac a tam by sie rozmawialow czasie realnym ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

platek rozy mufinki<3 Ja starszny łakomczuch na słodkośći jestem :mrgreen:

 

Ostatnio byłam zanieść klucze, pogadałam z koleżanką a po 20 min. juz dziwne odczucia, niepokój. Zamiast na luzie iśc to ja durna się stresowałam. Nawet mężowie wczoraj mówiłam że myslę o pracy, co tam się dzieje, co ''góra'' wymysli- niby mam to gdzies a myśli robią swoje...ech

 

Fajnie byłoby z tym czatem

 

Hania :yeah:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Generalnie mam okresy ze mam leki po wypiciu ale czemu mialem sie bac jak przebywalem w doborowym towarzystwie i przeciez gdyby coa mialo nastapic to bym mial pomoc ;-).A dzisiaj tez nawet rzezki wstalem,troche po przebudzeni pomeczyly mnie delikatne nerwobole takie klujace ale to juz norma ;D.Zawsze z rana to samo przechodze ;D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×