Skocz do zawartości
Nerwica.com

Plany, marzenia, cele...


Misiek

Rekomendowane odpowiedzi

nazywam się niewarto, też mi się marzy wydać. Myślisz, że moje wiersze się nadają?

 

-- 03 lis 2013, 14:29 --

 

Planuję zapisać się do regionalnego stowarzyszenia miłośników kultury. Wer wtorek zawiozę deklarację i opłacę składkę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kasiątko, myślę, że tak, w niektórych trochę musiałabyś popracować nad rytmem, ale w ogóle są ciekawe i lubię je czytać.

Dowiedz się, czy u Ciebie w województwie jest stypendium dla twórców kultury. Jak jest to możesz złożyć wniosek na samo pisanie tomiku, a wydanie może być kiedyś. Ja tak zrobiłam, u nas wnioski można składać do końca listopada.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nazywam się niewarto, pobrałam wniosek, ale tam są osiągnięcia, a nie mam żadnych.

:(

 

-- 03 lis 2013, 14:40 --

 

Wątpie, żeby mi się udało. Trzeba się uzbroić w cierpliwość i może wspólnie z Grupą Literacką coś wydam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kasiątko, u mnie nie było trzeba pisać żadnych osiągnięć, tylko to, co chcesz stworzyć. Oprócz tego było trzeba dołączyć życiorys artystyczny i ew. jakieś recenzje czy publikacje.

A czy osiągnięciem nie może być pisanie artykułów, bo chyba ciągle coś tworzysz?

Myślę, że najważniejsze są nie osiągnięcia, ale pomysł, to, co chcesz stworzyć.

 

-- 03 lis 2013, 15:43 --

 

kasiątko, a co to ta Grupa Literacka?

To stypendium może być za samo pisanie, jeśli tak napiszesz w projekcie. I pieniążki są dla Ciebie za pracę twórczą.

A wydanie to już osobna rzecz i tym powinna się zająć jakaś instytucja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kestrel, Zapisz sie na kurs przygotowujacy do matury, trwa poł roku. Kiedys sie zapisalem i to byl swietny pomysl. Jedzialm do tej szkoly co tydzień w weekendy, i po poł roku zdalem mature zima. Samemu może Ci sie nie chcieć zmobilowiac. Chyba ze chodzisz do szkoly jeszcze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość SmutnaTęcza

Zdążyć obronić się czerwcu (najlepiej na 5), w ogóle napisać tę pracę, zdać zadowalająco maturę i w lipcu dowiedzieć się, że po 3 latach w końcu udało mi się dostać na wymarzone studia... No i zakochać się z wzajemnością...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość SmutnaTęcza
Aurora92,
No i zakochać się z wzajemnością...

Z tą nienawiścią do wszystkich ludzi, to nie masz na to szans :nono: . Rozglądaj się powoli za kotami. :twisted:

 

Już mam kota, ale nie jest przytulny. ;) A z tą nienawiścią jest tak, że to raczej zawiść, że inni kochają i są kochani.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiecie co? moim głównym marzeniem, głównym celem jest pozostanie stylistką, praca w świecie mody, bardzo się tym interesuję a przez to cholerstwo wszystko odkładam na dalszy tor. MAM TEGO DOŚĆ! NAPRAWDĘ DOŚĆ!! chcę żyć normalnie, normalnie funkcjonować, zająć się tym co kocham... :why:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiecie co? moim głównym marzeniem, głównym celem jest pozostanie stylistką, praca w świecie mody, bardzo się tym interesuję a przez to cholerstwo wszystko odkładam na dalszy tor. MAM TEGO DOŚĆ! NAPRAWDĘ DOŚĆ!! chcę żyć normalnie, normalnie funkcjonować, zająć się tym co kocham... :why:

jeśli odkładasz to jeszcze nie koniec ważne by z tego nie rezygnować :) ja też odkładam ale przez moją chorobę to już tak ze 2 lata będzie ale nie czuje się jeszcze przegrany każdemu z nas daje to w kość i często boimy się że to nie ten moment ale nie martw się to nadejdzie a wtedy wszystko ujdzie migiem nie poddawaj się głowa do góry :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×