Skocz do zawartości
Nerwica.com

Nocne Darki - czynne 23:00 - 6:00


scrat

Rekomendowane odpowiedzi

magnolia84, mmm, pyszne niczym "wietnamska sól" (moja siostra pracowała w pseudoczajnaknajpie, i do doprawiania tych całych "sajgonek" i innych wynalazków był używany czysty glutaminian sodu pomieszany z solą :mrgreen:, czyli można powiedzieć, surowa baza vegety 8) ) nawet frytki z tym były zayebiste.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś kupiłyśmy z siostrą vegetę bez glutaminianu, to była zupełnie inna sprawa :great: jej wada była taka, że szybko złapała wilgoć i pół opakowania zostało niezużyte.

Kostek rosołowych tez nie dodaję do zup (w ogóle bezmięsne gotuję), ale powiem jak na spowiedzi :mrgreen: że czasem podjadam zupki "chińskie" czy inne z torebki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tomcio Nerwica, Wiesz, jak w tej piosence Rufusa Wainwright'a: "I've heard there was a secret chord, that David played and it pleased the Lord" - problem w tym, że my go nie znamy :D Chociaż z drugiej strony chuj to wi. Człowiek doszukuje się w swoim życiu tych "grubych lat" i już z tego wszystkiego zaczyna powątpiewać, czy z tymi "chudymi", to tylko tak ostatnio, czy też może już od zawsze tak bywało ? :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra, bo z leksza ch*jem wieje :P Która wskakuje na rurę, coby nam podgrzać atmosferę ? :D

 

-- 18 lis 2013, 01:56 --

 

http://irozz.wrzuta.pl/audio/3b8sXoZPRlY/ryczace_dwudziestki_-_pociagnij_ja - ostatnio trzymają się mnie mazurskie klimaty i szanty :D

 

A nie lepiej sobie miedzy drzwi włożyć ? To daje lepsze poloty niż niejedna panna na rurze :lol: tylko trzeba uważać bo jak masz przesuwne , to może Ci uciac pedraka haha

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kestrel, Ty cwany chujku :P Wyjebałeś do śmietnika aż 4 strony konstruktywnego spamu :D Brać hejterska już nigdy Ci tego nie wybaczy :P

 

-- 18 lis 2013, 02:15 --

 

ladywind, Wiesz, hardcore, podduszania, odgrywanie ról, rozmaite fetysze, to ja rozumiem - zawsze na propsie :D No ale jakby nie było z drzwiami się jeszcze nie zabawiałem :P Także o mojego "pędraka" się nie obawiaj :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

JA pierdole, jutrop muszę się ruszyć, siedzę w chacie już parę tygodni, jestem słaby, ospały, wszystko mi z rąk leci,a po małym spacerze chce mi się rzygać, do tego nie służy mi światło słoneczne, oczy mnie nakłuwają

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kestrel, u r the best :brawo:

Uciales zbokom zabawę :-)

 

-ista, tos chlopcze daleko jest w tyle , jak ja , zwykła uzytkowniczka forum muszę Cię naprowadzac, na to co dla Ciebie najlepsze .

 

No chyba żeś ta krowa co dużo ryczy a mało mleka daje 8) hahah

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×