Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dzienne Wrony - Nocne Darki (czynne 24 h na dobę)


shadow_no

Rekomendowane odpowiedzi

Gość SmutnaTęcza

Te spory nie mają sensu. Zawsze ktoś będzie miał odmienne zdanie niż my i zawsze będziemy naskakiwać na tego kogoś, by przekonać go do swoich racji. Niektórzy zmienią swoje poglądy pod wpływem różnych zjawisk, wydarzeń, inni nie. Moim zdaniem zarówno poglądy lewicowe, jak i prawicowe, mają swoje wady i zalety, choć zdecydowanie bliżej mi do prawicowych. Ale z drugiej strony - wolę nie mieszać się w to całe polityczne bagno. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masked_Man,

ja tam byłam u lekarza nie raz za publiczne pieniadze , w sumie z NFZ chodze 90% i nie zamierzam tego mieniac, lepiej zmień poglądy bo jak pisałęs zarabiasz nie za duzo, jak zachoorujjesz i bedzie potrzebowął kilkadziesiiat tys. na leczenie miesiecznie to sie nie upominiaj tylo umieraj, wogóle smiesza mnie ludzie z pensja 2 tys na miesiac i twierdza ,ze sa lliberałami a tak naprawde wykorzystywanymi ludźmi pracy przez system liberalny, który chce ich przemielic i wyrzucic za dwa kawałki na miesiac, z małą pensją to trzeba walczyc o jak najlepszą słuzbe zdrowia darmowa, jak najlepsze warunki pracy i uprawnienia zwiazków zawodowych i szkoly dla dzieci własnie dlatego ze nie stac na prywatne hehhe a te 8 godzin pracy to wynik walki socjalistów a nie takich tchórzy, którzy by pana całowali w raczke i zarobiili się na smierc dla liberalnychh pracodawców

 

-- 17 lis 2013, 20:02 --

 

za te wasze penje byscie sobie chodzili do bólu tylko w wyobraźni, nie było by was stać po prostu byscie nie bylli leczeni , a pomarzyc o sobie ze sie jest miilionerem i mozna to mozna pomarzyc

Po 1. nie wiem, gdzie wyczytalas ile zarabiam, bo nie zarabiam. Mam 18 lat i jestem na utrzymaniu rodzicow.

Po 2. do takich wnioskow doszedlem, gdy ostatnio poszedlem do lekarza sportowego uprzednio umawiajac sie prywatnie, bo panstwowo to oczywiscie za pol roku by mnie dopiero przyjal. Niestety jest tak, ze nie moze mi wczesniej podbic ksiazeczki, niz wtedy, kiedy koncza mi sie badania (a wczesniej bylo to dozwolone). No i wracajac do tego - poszedlem tam, a on wzial ode mnie 100 zlotych, mimo tego, ze jeszcze rok wczesniej bral 50. 100 zlotych za jakies totalne pierdoly typu badanie oddechu, tetna, cisnienia. Tlumaczyl sie brakiem pieniedzy w funduszu. To do cholery za co my placimy? Za tablety dla politykow chyba. Takze placenie tych skladek gowno daje za przeproszeniem. Potem jeszcze szedlem na EEG i do neurologa, bo i u nich musze sie przebadac, zeby miec wazne te badania sportowe. Kolejna 100 poszla sie pieprzyc. 200 zlotych moze nie jest to jakos zajebiscie duzo, ale to jest przynajmniej jedna dobra para butow albo 50 bochenkow chleba, jesli ktos woli taki przelicznik.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

UnityMitford,

no to co sie przejmmujesz jja sobie tylko pisze , mam prawo bo w to wierze, jak widze dyskusje jak wasza wyzej, która w pewienn sposób mnie dotkneła bo był brak szacunku dla ludzi lewicy to odbiłam tylko i napisałm co mysle, mam swoje pogłady i mam prawo je głosic w watku off topic to ze nie sa zgodne z twoimi, nie bede za to przepraszac, ja pisze co mysle i tyla a nie po to zeby kogos zmieniac, mysl sobie co chesz , ale jesli wy dyskutujecie to ja napisałam o moich lewicowych pogladach, ale jak ktos pisze o mnie lewak to jest to obraźliwe w tym nic złego nie widzisz tylkko jak ja pisze cos to nagle halo,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te spory nie mają sensu. Zawsze ktoś będzie miał odmienne zdanie niż my i zawsze będziemy naskakiwać na tego kogoś, by przekonać go do swoich racji. Niektórzy zmienią swoje poglądy pod wpływem różnych zjawisk, wydarzeń, inni nie. Moim zdaniem zarówno poglądy lewicowe, jak i prawicowe, mają swoje wady i zalety, choć zdecydowanie bliżej mi do prawicowych. Ale z drugiej strony - wolę nie mieszać się w to całe polityczne bagno. ;)

fajna jesteś Aurora, lubię różne rzeczy które piszesz :105:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość SmutnaTęcza
fajna jesteś Aurora, lubię różne rzeczy które piszesz

Teraz czekamy na zaprzeczenie Aurory ;)

No to sobie jeszcze poczekacie, a zwłaszcza ty, zgniła duszyczko :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masked_Man,

a pomyliłes mi sie z kims innym, ludzie sie myla jak sie az tak nie zwraca uwagi z kim sie pisze oprócz tych kilku blizszych osób z forum dla kazdego, myślałam ze starszy jestes i w ogóle kim innym zdarza sie sorry,

isu

rozmowy poprzedniej z Toba tez nie pamietam , widocznie dla mnie to nie było az takie wazne jak wam sie wydaje, mysle ,że o tym tez niedługo zapomne, juz tak mam po prostu w wiekszosci przypadków, czasem pamietam, ale rzadziej niz częściej, bo tak naprawde ja bardziej pisze co mysle i tyla

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×