Skocz do zawartości
Nerwica.com

Filmy i seriale


Magnolia

Rekomendowane odpowiedzi

[videoyoutube=3j0At7--Aq8][/videoyoutube]

:D:D:D

 

a do south parku przekonał mnie mój chłopak odcinkiem o urodzinach na które cartman bardzo chciał pójść i przetrzymywał kogoś tam w jakimś bunkrze, nie pamiętam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Purpendicular, a z Californication jesteś na bieżąco? : 3

 

 

Bardzo, jeden z moich ulubionych seriali, w ostatnim sezonie pamiętam kilka trochę słabszych odcinków, ale Charlie Runkle i tak je ratował i warto oglądać choćby dla niego ;) Chyba jakoś początkiem nowego roku się zaczyna nowy sezon.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Purpendicular, ja przerwałam chyba w połowie 5 nie pamiętam nawet. dla mnie Californication straciło swoją magię po 3 sezonie. Hank Moody przestał imponować, zabrakło Mii i jej cudownych cycków, z Beccy zrobiło się nie wiadomo co, a żarty Charliego o kutasach stały się tak bardzo przewidywalne :mrgreen: ale chcę kiedyś do tego wrócić, dokończyć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Świetny był też motyw z jego szefową, ale nie pamiętam w którym to było sezonie, więc nie chcę spoilerować, bo być może nie oglądałaś.

 

Karen moim zdaniem też wygrywa, ale raczej czynnikami innymi niż wygląd fizyczny ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a czytałeś może tą książkę God hates us all? Kupiłam ją, ale mnie rozczarowała. Nie pamiętam już nawet o czym była.

 

W skrócie - o niczym ;). Kiepska moim zdaniem. Ale pewnie przez popularność serialu się dobrze sprzedała.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×