Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dzienne Wrony - Nocne Darki (czynne 24 h na dobę)


shadow_no

Rekomendowane odpowiedzi

kiedyś podczas 10-cio godzinnej podróży pociągiem, całą drogę siedział obok mnie koleś, który co pół godziny wyciągał kosę i się nią bawił

pracował w firmie składajacej drukarki 3D po 5 latach studiowania filozofii :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kestrel,

Foty powyżej to z neta,nie moje.

Wiem, wiem, miałem na myśli ten surowy a 700 dolców tylko.

 

to wydaje na własne hobby,

To jeden z nielicznych plusów samotności. Cała kaska dla siebie.

 

khaleesi,

Jak jej pogrozi, którymś z kolekcji to się będzie bała uciec. ;)

A czytałem tutaj już wielokrotnie, że kobiety lubią jak mężczyzna ma swoją pasję. Mit?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

khaleesi, Nie ma się czego bać,to nie tak że wywalam całą walizę nagle z zabawkami zagłady,nie ma co na to tak patrzeć.

Moje usposobienie też "ot tak" agresywne nie jest :P.

Jeśli jednak kobiety odrzucają przez coś takiego,to podziękowałbym za płytką ocenę innych - Bez urazy jakby co .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe co byscie mowili, gdybysmy wszyscy razem jechali w jednym przedziale w pociagu (zakladajac, ze sie nie znamy), a ja bym sie bawil swoja maczeta. Nie uznalibyscie mnie za kogos stuknietego? :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kestrel, Pie*dolisz, że taki z Ciebie przechuj-kozak/uliczny nożownik-zakapior ? :D

 

Ja w bliżej nieokreślonej przyszłości zamierzam zakupić sobie Colta Navy 1851 ;)

 

http://pl.wikipedia.org/wiki/Rewolwer_Colt_Navy_model_1851

 

http://www.militaria.pl/uberti/rewolwer_colt_1851_navy_36_7,5_oval_standard_-_black_(bcru_navyoval36)_kr_p13873.xml

 

1.jpg

 

Wydatek rzędu 1500 zł, no ale któż z nas nie chciałby posiadać tak ślicznego rewolweru ? ;) Nic, tylko przykładać sobie do skroni i strzelać :P No albo wybywać z takim na miasto :D

 

Chociaż z drugiej strony pewnie niejeden z nas, gdyby posiadał 1500 zł, to by sobie inaczej życie ułożył :D

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masked_Man, już swego czasu nawoływałem, żeby zorganizować na forumie jakąś prawicową organizację terrorystyczną, czy też wybyć na podbój czeskich pól makowych lub opcjonalnie wyruszyć w rejs transoceniczny po 99% kolumbijską kokainę :D

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×