Skocz do zawartości
Nerwica.com

Ataki (jak wyglądają, jak sobie radzimy)


cicha woda

Rekomendowane odpowiedzi

aaaa mi sie przypomnialo, ze jak w wakacje wracalam z Polski, to po raz pierwszy mialam atak mega paniki ktory trwal 2h! (a wlasciwie to chyba ze 4), bo caly lot - po prostu mialam mega spiete miesnie, nic nie ogarnialam co sie dzieje, niewyobrazalny lęk, mokre ręce - całe bite 2h! A i z godzine przed i po to samo bylo. I bylam zdziwiona, bo wlasnie zawsze panika tak z 20min, nie dluzej, trwala. I mysallam, ze to tak zawsze uderza mocno, i za chwile przechodzi. A wtedy sie okazalo, ze nie zawsze.... ale to tylko chyba jeden taki incydent mialam (w dodatku po benzo! :) )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nerwosol-men, ja propranolol bralam 10 lat temu, mialam takie otumanienie i derealke, ze nie moglam funcjonowac. Potem lekarz przepisal mi w zamian Bisocard (on juz chyba tak nie dziala ogolnie, tylko bardziej konkretnie - na serce). I bralam to sporadycznie. Ale potem przez wiele lat juz nic na serce nie bralam, jakos przez tyle lat balam sie o serce, balam sie wysokiego pulsu, kolatania - ze w koncu mi przeszly lęki z tym zwiazane :) A jak przeszly obawy, to i objawy sercowe bardzo mi zmalały.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nerwosol-men, tez masz dusznosci? jak masz lęk?

 

-- 17 lis 2013, 19:46 --

 

pamietam po tym przeszlo tygodniu duszności itp , porobilam badania wszystkie , nawet na raka , wszystko ok wyszlo..sama juz nie wiem co ja mam z tymi dusznosciami..tak jak biedna dusznomi..co z nia , wie ktos?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no mi dał propranol mam to, ale raczej może maks 2 razy zjadłem , bo chyba do tego bicia serca już przywykłem jakoś mnie nie przeraża to

ja tez mam nieraz dusznosci i to dosyc mocne.wtedy od razu wpadamw panike ze zaraz sie udusze.ja mam takie uczucie podhcodzenia ser a pod gardlo albo jakby mi cos w tym gardle twkilo i przeszkadzalo.to jest porazka..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

duszność jest przesrana bo , może wystąpić lęk przed tym że zabranie ci powietrza, ale chyba najgorzej wspominam bóle żołądka takie że skręcało mnie na łóżku dosłownie

 

-- 17 lis 2013, 19:04 --

 

ja o tyle poszedłem do przodu że już przestałem sobie roić jakiekolwiek choroby tak jak Enii napisała

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hania33 ja miałam ataki paniki jak miałam jechać autobusem (czasami sie odezwą).Staram sie jeździć tylko wtedy jak nie ma korków, nie ma upałów, a jak juz wsiądę to otwieram od razu okno i nie myslecz czy bedzie duszno. Jako nastolatka pare razy słabo mi się zrobiło w autobusie (wiadomo tłok, zaduch i niektórzy tak reagują) i pozostał lęk że znów mnie to spotka.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×