Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dzienne Wrony - Nocne Darki (czynne 24 h na dobę)


shadow_no

Rekomendowane odpowiedzi

lubudubu, Większość to tylko snucia plany,tylko parę miałem w łapach,niektóre pewnie trza będzie odpuścić.

Sprężynowce,czyli automaty są fajne,tylko problem w tym że często nawet te dobrych firm się rozklekotują z powodu bebechów (a to sprężyna,a to tamto,sramto) dlatego jako tako za półautomatami i automatami nie przepadam,wolę manual flippera

[videoyoutube=lCGjdlE53-4][/videoyoutube]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kestrel, sąsiad ma mleczne krowy, futerko nawet miłe w dotyku, ale musiałam się prędko ewakuować, ponieważ pojawiła się mama z morderczym wzrokiem :mrgreen: i dwa razy pokopał mnie pastuch, swoją drogą ciekawe skąd on się tam wziął na naszej działce :shock:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

rotten soul, sorry małe kłopoty techniczne,miałem i brak czasu

2mmsnjl.jpg

hinderer xm-18,ceny wahają się od 600$ od osób prywatnych do 800$ od sklepów,mało dostępne,do tego 31% podatków (VAT,cło),ogólnie wychodzi czasem i koło 1000$.

Mi udało się bez cła i vatu za 700$ sprowadzić.

 

Btw,ma ktoś umowę z orange i mógłby się na pw odezwać?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kestrel,

Nic się nie stało ;) . Piszemy kiedy chcemy i możemy przecież.

 

Kurde 700 baksów. Wow. Jak to dobrze, że mam (miałem?)tanie hobby, a raczej możliwości aby było bezpłatne (niemalże).

 

I powiem szczerze, że po nożu za tą cenę wizualnie spodziewałem się czegoś hmm.... przyjemniejszego dla oka, ale to tylko zdanie kompletnego laika, i pewnie pod względami matariałowo-technicznymi to majstersztyk.

 

W orendżu jestem od lat, ale telefon mam na kartę plus neta od nich, więc nie pomogę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

rotten soul, nóż nożowi nierówny,hinderery może piękne nie są (choć lubię takie surowe prace),ale jest wytrzymały,ma dobre bebechy,stal itp.

Jednak myśl przewodnia to chęć "mania" takiego noża,nic więcej

 

Co do ładnych noży,pewnie że są,tyle że moje gusta oscylują w tych zwykłych (czy "zwyczajnie) wyglądających.

297.jpg

IMG_6387_opt.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kestrel,

Rozumiem, cenka do "negocjacji" ;) . Dziękuję postoję, wystarczy mi patrzenie na obrazki w przypadku noży za 2 moje pensje. Ciekawym Twoich zarobków, skoro pozwalasz sobie na takie przyjemności.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

rotten soul, Foty powyżej to z neta,nie moje.

Zarobki nędzne - minimalna,tyle że jakieś 500-600 mogę na własne bzdety wydać,więc takie coś,to raczej okres czasu rodem kilku miesięcy,nie ot tak z miesiąca na miesiąc.

A że kobity,znajomych i innych bzdetów na które często moi rówieśnicy wydają $,to wydaje na własne hobby,pozostałe moje noże to "zabawki" rodem cen 100-300.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×