Skocz do zawartości
Nerwica.com

Depilowanie miejsc intymnych u mężczyzn


rafzap

Czy mężczyźni powinni depilować miejsca intymne  

51 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy mężczyźni powinni depilować miejsca intymne

    • Tak (jestem kobietą)
      17
    • Tak (jestem facetem)
      12
    • Nie (jestem kobietą)
      9
    • Nie (jestem mężczyzną)
      7
    • Nie ma to dla mnie żadnego znaczenia (jestem kobietą)
      6


Rekomendowane odpowiedzi

Trzeba nie lada bliskości ,żeby coś takiego prze-pro-wadzi-ć.

to prawda.. jest to czynnosc dosc intymna. I wlasnie sobie pomyslalam ze mam taka intymna wiez z moja kosmetyczka co trzy tygodnie :P

 

ja po kilku latach Związku małżeńskiego nawet bym nie zaproponował takich zabawek swojej żonie. Nawet o wibratorze nie wspomniałem Jej dotąd

kurde dlaczego? Moze mialaby ochote

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość SmutnaTęcza
Bo głupi lekarz. Pewnie po prywatnej szkole (dyplomik za nic), w dodatku tej najgorszej. Niedobrze mi się robi od czytania takich bzdur.

 

No właśnie nie, bo skończył dziennie państwowy uniwerek, przyjmował na kasę chorych i miał prywatną praktykę, pracował w dużym dawnym szpitalu wojewódzkim. Nawet psycholożka, która z nim pracowała była bardzo zniesmaczona tą sztuczną "produkcją" pacjentów psychiatrycznych na kopy. Gdyby jeszcze chociaż z nimi porozmawiał, ale nie- recepta na eSeSeRaIa i do widzenia.

No to nie był lekarzem z powołania... A takich niestety jest na pęczki, i to jest przykre. :-|

 

-- 17 lis 2013, 19:33 --

 

Nie słuchaj tych co tu prawią, że facet Ci nic nie da, nie pomoże i dzięki niemu się lepiej nie poczujesz. Przeważnie to gadają Ci co są od dawna w związkach (albo byli po parę razy) i ani myślą ich zakańczać. Zwykłe pieprzenie, nie wiem po co uskuteczniane. To tak jakby ktoś suchy chleb wpieprzał całe życie, chciał spróbować np. schabowego, a reszta by go namawiała, żeby tego nie robił bo to nic specjalnego i się znudzić może i lepiej niech wpieprza dalej chleb i pójdzie na psychoterapię i po leki do apteki. ;)

 

Kurva jak mnie wpienia taka zniechęcająca gadanina. :evil:

Wcale nie mam zamiaru tego słuchać. Swoje wiem. Wiem też, jak było mi miło i jaka zadowolona chodziłam przez te kilka tygodni, gdy tamten chłopak się mną interesował. Zupełnie inna Aurora. ;) Ale najwidoczniej się mną znudził. Albo chciał wyśmiać, jak wszyscy.

 

A Ci, co mówią, że miłość mi nie pomoże? Cóż, jeśli czują się samotni w związku, to po co nadal sztucznie go podtrzymywać? A jeśli nie są już w związku, zostali zranieni i teraz mają "skrzywienia" (bo nikt ich więcej nie pokocha, bo miłość to zło itp.)? Cóż, to inny rodzaj samotności. A mianowicie - takie osoby mają już jakieś doświadczenie w związkach, wiedzą, czego mogą się spodziewać i wiedzą, jak to jest z kimś być. no właśnie - mają doświadczenie. A ja go nie mam i chciałabym wreszcie zakochać się ze wzajemnością. Wiem, że miłość pomogłaby mi uporać się z kompleksami, z depresją, z przeszłością i samotnością. Wiem to, a utwierdziłam się w swoim przekonaniu po poznaniu tamtego chłopaka i tych kilku miłych tygodniach. Uprzedzam pytanie - nie, nie byliśmy parą. Jedno zwyczajne spotkanie, rozmowa, i zostawianie sobie liścików w bibliotece. Bynajmniej nie miłosnych.

 

-- 17 lis 2013, 19:36 --

 

Mój koleś rozdziewiczył dziewczynę ( też dobrą koleżankę) , a potem jej ogolił mioda ;)

A wiecie co... mnie się ten pomysł golenia przez faceta nawet podoba. :lol: Dawno temu nawet przeszło mi coś takiego przez myśl. :lol: Na pewno byłoby to coś miłego. Oczywiście drugiej stronie (facetowi) też musiałoby się to spodobać. No i trzebaby się przemóc, by w ogóle o coś takiego poprosić. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To nie lepiej by ogolił jej przed a nie po?

tak naprawdę to nie wiem co było pierwsze , ale znając jego ognisty temperament to raczej wpierw był seks ,a potem golenie ;)

Pamiętam że było to w pewien sposób zabawne , bo tego dnia( sierpień 1995rok ) co to(rozdziwewiczanie ) się działo ,wcześniej wypiłem z tym kolegą troche piwa i tak w trójkę wałęsaliśmy sie po mieście( dalekj piwkując ) . Czułem ,że jednak coś sie pomiędzy mini szykuje i chcieli się już pod koniec dnia mnie pozbyć , spławić , jednym słowem,,, ale nie za bardzo mi się znowu chciało iść do siebie na chatę. Wolałem dalej piwkować ,,, w końcu koło 22 widząc ich napalenie na siebie ( koleś miał wolną chatę i tam ,żeśmy się przenieśli) odpuściłem . Potem koleżka mi opowiadał ,że tylko czekali , kiedy sobie pójdę w piiiiizdu . Myslę sobie ,że moja obecność wtedy tylko wzmogła ich apetyty . ;)

 

-- 17 lis 2013, 19:59 --

 

A wiecie co... mnie się ten pomysł golenia przez faceta nawet podoba. Dawno temu nawet przeszło mi coś takiego przez myśl. Na pewno byłoby to coś miłego. Oczywiście drugiej stronie (facetowi) też musiałoby się to spodobać. No i trzebaby się przemóc, by w ogóle o coś takiego poprosić.

 

ja jeszcze żadnej nie golilem i chyba juz nie ogolę, a co do co wibratora dla zony to wstydzę sie na maxa . A tak poza tym ( sam tego nie rozumiem ) to tylko przy niej sie wstydzę spraw związanych z seksem . Jedynie co kupiłem z gadżetów to krem Penigra ( polecam ) na lepszy poslizg. Taki ze mnie Casanowa od siedmiu boleści . ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość SmutnaTęcza

 

 

ja jeszcze żadnej nie golilem i chyba juz nie ogolę, a co do co wibratora dla zony to wstydzę sie na maxa . A tak poza tym ( sam tego nie rozumiem ) to tylko przy niej sie wstydzę spraw związanych z seksem . Jedynie co kupiłem z gadżetów to krem Penigra ( polecam ) na lepszy poslizg. Taki ze mnie Casanowa od siedmiu boleści . ;)

Według mnie po prostu wstydzisz się reakcji żony na takie propozycje. :smile:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Według mnie po prostu wstydzisz się reakcji żony na takie propozycje.

tak wstydzę się . Myślę ,żeby sie nie wstydzić kobiety musiał bym ją w jakiś sposób poniewierać , chociaż troszkę.

Żona , matka , jakoś mi to nie pasuje w znerwicowanym łbie do szaleństw dziennych, odmiennych nocnych i mocnych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość SmutnaTęcza
mój chłopak kiedyś coś wspominał, że chciałby się zająć moją depilacją, ale jak sobie pomyśle, ile technicznie jest z tym zachodu, to mi się nie chce XD

Czemu? XD Niech się namęczy, jak chce, żebyś była gładka. :mrgreen: Niech się dowie, jaki to dla Ciebie trud, jak się poświęcasz. :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja jeszcze żadnej nie golilem i chyba juz nie ogolę, a co do co wibratora dla zony to wstydzę sie na maxa . A tak poza tym ( sam tego nie rozumiem ) to tylko przy niej sie wstydzę spraw związanych z seksem . Jedynie co kupiłem z gadżetów to krem Penigra ( polecam ) na lepszy poslizg. Taki ze mnie Casanowa od siedmiu boleści . ;)

kurcze .. troche to niepojete dla mnie. Przeciez z nikim wiekszej intymnosci nie osiagniesz niz z zona. Znasz w o gole jej fantazje? pragnienia lozkowe?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mój chłopak kiedyś coś wspominał, że chciałby się zająć moją depilacją, ale jak sobie pomyśle, ile technicznie jest z tym zachodu, to mi się nie chce XD

Czemu? XD Niech się namęczy, jak chce, żebyś była gładka. :mrgreen: Niech się dowie, jaki to dla Ciebie trud, jak się poświęcasz. :mrgreen:

Maczeta i przez dzungle 8):lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znasz w o gole jej fantazje? pragnienia lozkowe?

nie znam, i raczej mnie to by nie interesowało. Grunt to orgazm , reszta jakoś sama sie potoczy ,,, bez rozmawiania ,,,w nocy ( pod kołderką) ;)

ał aż mnie ta wypowiedź zabolała :hide:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×