Skocz do zawartości
Nerwica.com

"JĘCZARNIA"-czyli muszę się komuś wyżalić!


magdasz

Rekomendowane odpowiedzi

Gość SmutnaTęcza
Aurora92, na bóle miesiączkowe, jeśli nie pomagają leki to rób ciepłe okłady na brzuch. Mi tylko to pomaga ;/ Ale i tak ciesz się, że nie zwijasz się z bólu tak, że trzeba dzwonić na pogotowie jak to u mnie czasem bywa :(

Też się zwijam z bólu... Akurat w tym miesiącu tak nie było, ale w zeszłym... Myślałam, że umrę. :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja taki ból miałam na szczęście tylko kilka razy. Ale jest straszny nie da się siedzieć, leżeć, stać, mówić do tego wymioty więc nawet nie ma sensu brać tabletek. I wtedy tylko okłady ale też ciężko wytrzymać bo trochę trzeba poczekać żeby przeszło. MASAKRA! Aż zaczynam się bać bo za kilka dni okres :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość SmutnaTęcza
Ja taki ból miałam na szczęście tylko kilka razy. Ale jest straszny nie da się siedzieć, leżeć, stać, mówić do tego wymioty więc nawet nie ma sensu brać tabletek. I wtedy tylko okłady ale też ciężko wytrzymać bo trochę trzeba poczekać żeby przeszło. MASAKRA! Aż zaczynam się bać bo za kilka dni okres :P

Też miałam kilka razy. Mam o tyle gorzej, że nie wiem, kiedy to przyjdzie, bo miesiączki nieregularne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

anna.anakaia, To podobno nie pierwszy taki przypadek,kilka reklamacji i takowych przypadków udało się spacyfikować.

Umowa nie minęła - od tygodnia mam nowy tel,nie zostałem także poinformowany że limit danych na internet został przekroczony.

Ni z d... ni z pietr... przywalają kosmicznymi kosztami,cyrk.

Może uda się to rozwiązać,jeśli nie to zapłacę tą kwotę,potem zaś będę dążył by rozwiązać umowę z tą firmą,nawet jeśli ma to kosztować kolejne tysiące (zerwanie umowy na dzień dzisiejszy to koszt 3100PLN + faktura 2700)

jedną kwotę jestem w stanie skołować,drugą nie wiem jak,trzeba będzie napożyczać od rodziny,dostanę najwyżej w dupę,bolesną i drogą nauczkę o takowej kwocie.

Ale nie panikuje jeszcze,pono parę tego typu spraw było i udało się to rozwiązać tak że orange owy haracz anulowało.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kestrel, ja mialem tez dziwny przypadek z Orange. Gdzies przez 3 miesiace placilem o 30-40 ziko wiecej niz jest opisane w abonamencie i najlepsze bylo w tym, ze nie wiedzialem za co. Niby mozna bylo sie domyslac, ze przekraczalem limity neta, ale ja mam taki abonament, gdzie po przekroczeniu limitu net zwalnia, ale kosztow dodatkowych nie ma. Zadzwonilem i sie okazalo, ze mialem wlaczona jakas usluge, ktora nie przypominam sobie, zebym wlaczal.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kestrel, zadzwoń do biura obsługi, mają obowiązek Ci wyjaśnić za co dostałeś taki rachunek, jeśli sam nie wiesz.

nie zostałem także poinformowany że limit danych na internet został przekroczony.

A to nie wiem czy mają obowiązek Cię powiadamiać, zależy jak masz w umowie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masked_Man, Samo orange mogłoby choć łaskawie poinformować o owym przekroczeniu danych,nie ni z d... ni z pietruchy walić bombę atomową rodem takiej kwoty,liczę że uda mi się to rozwiązać w takowy sposób że to anulują,nie zaś żerować na nieświadomości frajerów/idiotów (jak mnie w tym przypadku),ale to już czas zweryfikuje,najpierw przede wszystkim muszę dowiedzieć się ZA co konkretnie została nabita taka kwota,potem reklamacja,potem jeśli nic się nie uda,opłata i dążenie do rozwiązania umowy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kestrel, przypomnialem sobie, ze kiedys tez dostalem gigantyczny rachunek na okolo 2 tysiace, ale to chyba z powodu mojej glupoty. Bylo to bodajze to, ze korzystalem z neta, a on jeszcze nieaktywny byl (czego jako gimbus nie rozumialem). Trzeba bylo zaplacic. Jednak skoro Ty korzystasz z ich uslug od dluzszego czasu i teraz jestes w szoku, ze taka kwota przyszla to cos nie halo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×