Skocz do zawartości
Nerwica.com

[Bielsko-Biała]


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

E tam zaraz święte miasto. Bywam często w Wadowicach i patrząc na wielu ludzi to daleko im do świętości :P A co do podbeskidzkiego regionu to fakt, wielu nas tu nie ma. Raczej przypadek, bo zaburzonych tu proporcjonalnie tyle co w innych miastach na pewno ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć wszystkim! Jestem z Bielska. Postanowiłem się trochę ogarnąć w kwestii psychicznej, jestem umówiony do poradni na ul. Sobieskiego. Nie wiem czy to odpowiednie miejsce, ale tak pokrótce - czego ogólnie rzecz biorąc mogę się spodziewać po wizycie? Czuję, że żeby to miało sens, to musiałbym trochę porozmawiać z nią, bo wydaje mi się, że mój problem jest trochę bardziej skomplikowany - będzie na to czas?

Jeszcze pytanie odnośnie psychologów - czy psychiatra mi jakiegoś poleci? Czy w tej poradni na Sobieskiego jacyś są? Albo polecacie jeszcze jakieś inne miejsca? Najlepiej NFZ.

 

Sorry, że tyle pytań, ale jestem tu nowy i średnio to wszystko ogarniam. Będę wdzięczny za pomoc :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć wszystkim! Jestem z Bielska. Postanowiłem się trochę ogarnąć w kwestii psychicznej, jestem umówiony do poradni na ul. Sobieskiego z dr. Górą (psychiatra) - miał ktoś jakiś kontakt z tą panią? Nie wiem czy to odpowiednie miejsce, ale tak pokrótce - czego ogólnie rzecz biorąc mogę się spodziewać po wizycie? Czuję, że żeby to miało sens, to musiałbym trochę porozmawiać z nią, bo wydaje mi się, że mój problem jest trochę bardziej skomplikowany - będzie na to czas?

Jeszcze pytanie odnośnie psychologów - czy psychiatra mi jakiegoś poleci? Czy w tej poradni na Sobieskiego jacyś są? Albo polecacie jeszcze jakieś inne miejsca? Najlepiej NFZ.

 

Sorry, że tyle pytań, ale jestem tu nowy i średnio to wszystko ogarniam. Będę wdzięczny za pomoc :)

Czesc tez potrzebuje pomocy i chyba sie wybiore na ul. Sobieskiego do Poradni

Napisz Purpendicular jakies sa Twoje wrazenia po pierwszej wizycie czy warto isc tam czy szukac czegos innego

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Natalia, dam znać w czwartek - wtedy mam wizytę.

 

Też pozdrawiam :)

 

-- 14 lis 2013, 18:37 --

 

@Naaatalia

Byłem dziś i mogę z całą pewnością polecić. Pani doktor jest miła i rzeczowa - bardzo w porządku. Byłem trochę zestresowany, ale ma takie podejście, że to nie było aż tak stresujące jak sądziłem że będzie. Rozmowa niezbyt długa, ale chyba treściwa. Cieszę się, że się zdecydowałem.

 

Tylko jeśli będziesz szła, to się nie pomyl tak jak ja - oni już nie przyjmują na Sobieskiego, tylko na ulicy Mostowej 1 (albo Mostowej 2, nie pamiętam) :!:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie tam.

 

A ja się sugerowałem jakimiś nieaktualnymi danymi z internetu i będąc na Sobieskiego szukałem i dziwiłem się, jak to możliwe, że nie mogę znaleźć ich budynku :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×