Skocz do zawartości
Nerwica.com

Za co "kochamy" naszych "wspaniałych" tatusiów.


Rekomendowane odpowiedzi

rotten soul, gratuluje tatusia. Biedny narkolepsja go dopadla nad tronem.

 

-- 16 lis 2013, 04:37 --

 

Ja swojego kocham za to, że nie uznaje innej muzyki niż disco polo. Jak sluucham swojej to potrafi po pijaku wpasc i zdemolowac klawiature i monitor.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Luktar,

A dziękuję, dziękuję, ale muszę uściślić, że to miało miejsce w dzieciństwie, bo teraz jak przeczytałem to wygląda to tak jakbym opisywał bieżącą sytuację . To stare dzieje na szczęście, bo teraz to bym go cisnął jak szmatę z tego sracza.

 

To słuchaj gdy jest pijany na słuchawkach skoro, ma taki wysublimowany gust. Alkohol dobra rzecz , nie? A uzależnienie od niego to już bajka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za to, gdy wracał do domu, to zrywał matkę w nocy, gdy była w zaawansowanej ciąży i kopał po brzuchu wrzeszcząc "zabiję tę dziewuchę!".

Tatuś. :105: A urodził się chłopiec, czyli jego antyżeńska taktyka może jednak poskutkowała?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ojciec jest psycholem, który od dziecka katował mnie nie pasem, a słowami i zachowaniami

ojczym niby chciał grać rolę tego lepszego, ale uczucia jakie od niego odbieram to tylko brak akceptacji, nienawiść i poirytowanie

długie historie

 

jak jest aktualnie?

ani jeden ani drugi nie chce dawać pieniędzy na moje leczenie

uważają, że nic mi nie jest lub 'jeśli chcesz sobie pogadać to możesz ze mną i to za darmo'

niestety, nie jest to dolegliwość w której pomoże mi picie syropku, jak obydwaj by chcieli

gdy chorował mój jebany pies, ojczym wyciągał kwoty idące w tysiącach na jego leczenie

czuję się taka kochana i doceniana :mrgreen:

kasę na terapię będę chyba pożyczać

 

i wydaje mi się, że to relacje z nimi stały się fundamentem moich aktualnych problemów

 

ah, jeszcze plusik dla mojego tatusia za zostawianie mnie w samochodzie na przejeździe kolejowym jako kilkulatkę i krzyczenie, że teraz umrę i pociąg mnie zabije, za uprawianie seksu przez telefon z kobietami/facetami gdy myślał, że śpię, a ja wciskałam głowę w poduszkę i przez następne kilka lat nie umiałam sobie z tym poradzić, za wyzwiska, za nienawiść, której od żadnego innego człowieka na świecie nie doświadczyłam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ojciec to debil,który jako priorytety widzi babską dupę,kasę i swojego tatusia...oj tak,frajer nigdy nie potrafił odciąć pępowiny,jego kochany tatuś zrył beret mojemu bratu ( a może nie?),mi spierdolił samoocenę w takim stopniu i psychę że trafiłem tu,odciąłem się od świata, i łażę po lekarzach od łba co jakiś czas jak pojeb,rozj*bał (częściowo) całą tą pseudo rodzinę, za jego pośrednictwem tak mi najebał autodestrukcyjnych schematów do głowy...

Wszystko przez to że nie potrafił dorosnąć i odciąć się od "tatusia".

Sam będzie podobny,pojebaństwo,agresja.

Ale to w większości na starą leciało.

Tacy to udani rodziciele :angel::mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sarcastic mode on :twisted:

[videoyoutube=BUuuuqBoExI][/videoyoutube]

 

znicze-gify-080gif.GIF

 

____________________________

 

Ja na ojca narzekać nie mogę. Pomaga mi, mogę z nim porozmawiać jak mam problem, zwrócić się o pomoc i ma ludzkie uczucia, a nie robi wszystko na pokaz jak matka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

magnolia84,

chciałam napisać ale jednak nie potrafię, bo nie chcę płakać

Czasami i temu dobrze jest sie oddać. Przynosi ulgę. Nie mówię, że zawsze, ale....

 

 

Kalebx3,

Oj chyba tak. Kwatera na cmentarzu już zaklepana? :D Bo to już ostatni dzwonek, nie ma co czekać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję Ci za uszkodzoną głowę

za to, że napierdalałeś mnie wszystkimi rzeczami jakie miałeś pod ręko.

za to, że wstydziłem się przebierać na wf, bo miałem siniaki na ciele

za to, że bałem się wracać do domu, który powinien być ostoja

Dziękuje Ci za za uszkodzona psychikę

za to, że uważałeś mnie za ścierwo, kretyna, ścierwo

za to, że ciągle mi powtarzałeś, że mnie zabijesz i wyrzucisz z domu

Za to, że to, czego pojąć nie mogę, ty mi wtłaczałeś na silę

za to, że milczysz .

 

:105:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym chciał choć raz zobaczyć ojca pijanego, ale to niemożliwe jest jeszcze sztywniejszy niż ja i jego tzw zdrowy styl życia zahacza o jakąś paranoję. 10 rodzai warzyw do obiadu i ciągłe uprawianie sportu kosztem wszystkiego łącznie ze zdrowiem( uprawia go mimo zakazu lekarza) i resztą rodziny. Gdybym był maratończykiem grającym w szachy to na pewno byłby ze mnie zadowolony, bardziej niż z kariery zawodowej czy założenia przez mnie rodziny. No ale jak inni powtarzają ważne że nie pije, nie bije i wszystkim pożycza pieniądze których mu nikt nie oddaje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

rotten soul i tak dużo mnie kosztuje nerwów czytanie powyższych postów z "podziękowaniami" dla ojców, którzy zje...i nasze dzieciństwo czy też nadal to robią i pewnie nawet nie odczuwają z tego powodu żadnego poczucia winy, a wręcz przeciwnie - uważają, że przecież nic się takiego nie stało. Wolę te "podziękowania" zostawić na czas psychoterapii.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×