Skocz do zawartości
Nerwica.com

Pytanie do Admina/Moderacji


Astro

Rekomendowane odpowiedzi

Niktita, Sprawdziłam przed chwilą logi , żadne, powtarzam ŻADNE Twoje posty nie były usunięte, ale dokładnie sprawdź ., w jakim wątku je pisałes , albo nie wiem już co , ale przestań się czepiać . bo robisz to już ktoryś raz z kolei :evil:

 

-- 12 lis 2013, 21:00 --

 

Twoje posty są tutaj :http://www.nerwica.com/post1401091.html#p1401091

 

czy tak trudno to sprawdzić , zanim wyskoczy się z pretensjami :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Candy14, Chyba Kasia połączyła to z innym wątkiem, nie chce mi się dokładnie wszystkiego śledzić.

Ale to już nie pierwsze jego pretensje, dlatego się wkurzam,

 

Niktita, O co Ci chodzi? Najpierw , że ktoś usunął, jak Ci udowadniam , że nie to masz pretensje , że zostały przeniesione? Przeczytaj sobie regulamin, mamy prawo robić z Twoimi postami to co uważamy za słuszne, przestań się o wszystko czepiać :evil::evil::evil:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego nie dodacie do procedury tworzenia nowych kont linków aktywacyjnych, wysłyłanych na konkretne adresy mailowe ? Pamiętam, że za swoich starych, dobrych, spamerskich czasów nie musiałem zakładać nowych maili - duży błąd szanowna Moderacjo/Administracjo :P

 

Amfce to zdeterminowany zawodnik jest, ale mimo wszystko perspektywa tworzenia nowych mail zawsze w jakimś stopniu obniży częstotliwość jego artystycznych wynurzeń ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego nie dodacie do procedury tworzenia nowych kont linków aktywacyjnych, wysłyłanych na konkretne adresy mailowe ? Pamiętam, że za swoich starych, dobrych, spamerskich czasów nie musiałem zakładać nowych maili -

kurcze..bylam pewna ze nie mozna nowego loginu na ten sam mail walnac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×