Skocz do zawartości
Nerwica.com

Faceci którzy nigdy nie byli w związku i prawiczki. Szanse ?


d65000

Rekomendowane odpowiedzi

djkocyk, Ale wiesz co w tym szaleństwie jest metoda. Facet oślepiony blaskiem fantastycznej dla niego teorii o tym że może wszystko, wyzwala w sobie spore pokłady energii do działania i wtedy faktycznie mogą go laski inaczej odbierać no i może zdziałać coś

 

Nie sądzę. No, ale cóż ja prawiczek mogę wiedzieć. W każdym razie wyciągam stąd przynajmniej taki wniosek, żeby już nie próbować bo skoro te, które mi się podobają mają mnie gdzieś to to wszystko nie ma sensu...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

djkocyk, Wydaje mi się, że musisz sobie kiedyś usiąść w piękny słoneczny dzień na ławeczce jak poczciwy senior, popatrzeć na świat i zastanowić się ile tak naprawde możesz zaoferować lasce, potem przeanalizować swoje wymagania, a na końcu wyciągnąć wnioski. I tu nie chodzi wcale o obniżanie poprzeczki, tylko o cos innego. Skoro Twoim targetem są piękne laski, to targetem tych lasek są piękni kolesie. Pytanie czy zależy Ci w życiu na wyglądzie czy na czymś innym, jak na wyglądzie to wypad na siłke, solarke, dobrego sklepu z ciuchami i tego całego PUA czy jak to sie tam zwie i gwarantuje Ci że zdobędziesz wtedy to czego chciałeś ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

rotten soul, Mi się podobają laski takie, którym ja się podobam, tylko że jestem pierdolnięty i wszystko psuje ;)

 

A co do analizy, tak dokonałem jej baaaaardzo dawno temu i dzięki temu mam świetny gust, szkoda że nie robie z niego użytku :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

djkocyk, Wydaje mi się, że musisz sobie kiedyś usiąść w piękny słoneczny dzień na ławeczce jak poczciwy senior, popatrzeć na świat i zastanowić się ile tak naprawde możesz zaoferować lasce, potem przeanalizować swoje wymagania, a na końcu wyciągnąć wnioski. I tu nie chodzi wcale o obniżanie poprzeczki, tylko o cos innego. Skoro Twoim targetem są piękne laski, to targetem tych lasek są piękni kolesie. Pytanie czy zależy Ci w życiu na wyglądzie czy na czymś innym, jak na wyglądzie to wypad na siłke, solarke, dobrego sklepu z ciuchami i tego całego PUA czy jak to sie tam zwie i gwarantuje Ci że zdobędziesz wtedy to czego chciałeś ;)

 

Zapytano mnie czy dziewczyny do których uderzałem były ładne. Były, ale jakoś super piękne też nie były, więc raczej to nie mój przypadek ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

djkocyk, a sam jesteś chociaż średni?

 

Ano ;)

 

P.S. Kiedyś byłem na jednym forum na którym jak napisałem, że kobiety patrzą na wygląd tak samo jak faceci to wszyscy chcieli mnie zjeść żywcem. I bądź tu człowieku mądry - jedni tak drudzy tak...

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zamiast pieprzyc swoje teorie w tym watku wezcie sie chlopaki (bez urazy za "chlopaki") do roboty w realu :-) kobiety nie gryza (zazwyczaj) :-D

Bo biadolenie i uzalanie sie nad swym marnym losem na pewno w niczym Wam nie pomoze;-) do roboty!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

djkocyk, Laski patrzą na wygląd tak samo jak My, przecież to oczywiste ;) Na szczęście są kobiety, które są w stanie zachwycić się czymś więcej niż tylko wyglądem i dlatego ten świat nie jest aż tak chujowy jakby sie mogło zdawać :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zamiast pieprzyc swoje teorie w tym watku wezcie sie chlopaki (bez urazy za "chlopaki") do roboty w realu :-) kobiety nie gryza (zazwyczaj) :-D

Bo biadolenie i uzalanie sie nad swym marnym losem na pewno w niczym Wam nie pomoze;-) do roboty!!!!

 

Panu już podziękujemy:

118444.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zamiast pieprzyc swoje teorie w tym watku wezcie sie chlopaki (bez urazy za "chlopaki") do roboty w realu :-) kobiety nie gryza (zazwyczaj) :-D

Bo biadolenie i uzalanie sie nad swym marnym losem na pewno w niczym Wam nie pomoze;-) do roboty!!!!

 

Jakbyś nie czytała to brałem się nie raz nie dwa ani nawet nie trzy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×