Skocz do zawartości
Nerwica.com

Kobiety które nigdy nie były w związku i dziewice. Szanse ?


Depresja To Ja

Rekomendowane odpowiedzi

Gość SmutnaTęcza
Aurora92, myślę, że widzą Twoją niepewność siebie. To może ich odstraszać. Nikt nie chciałby być z "ofiarą" - zaznaczam, że nie mówię o Tobie. Nie znam Cię. Myślę jednak, że w relacjach damsko-męskich bardzo pomaga pewność siebie, nawet jeśli odbiegamy od stereotypu piękna.

No i skąd mam wziąć pewność siebie, jak jej nie mam. I nic dziwnego, że jej nie mam, skoro mi nie wychodzi z facetami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aurora92, ja swoją samoocenę staram się budować przez terapię.

 

-- 15 lis 2013, 23:57 --

 

Aurora92, nie wychodzi Ci, bo się może zachowujesz jak ofiara losu.

 

-- 15 lis 2013, 23:58 --

 

A ofiarę losu łatwo zbałamucić, wdeptać w ziemie i porzucić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość SmutnaTęcza
Aurora92,
Ja niestety należę do takich, które dla każdego są nieatrakcyjne.

light mówi co innego? Pokazałaś mu się?

Tak, ale to tylko jedno zdjęcie. A nikt w moim wieku nie zwraca na mnie uwagi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Luktar, zgadzam się. I dodatkowo możesz się wpieprzyć w dziwne toksyczne związki, a chyba już lepiej być samemu niż gnić z kimś beznadziejnym no nie?

 

Święta racja. Lepiej być samemu a z czasem który się ma w takim przypadku w nadmiarze wykorzystać na rozwijanie się (poszukiwanie pasji itp.) co buduje naszą wiarę w siebie. Wtedy ktoś nieoczekiwanie może pojawić się w naszym życiu.

A jak będziemy smęcić to szybko wyłapie nas jakiś toksyczny troll i będzie żywił się naszym smutkiem by sam się wzbogacić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aurora92,

No to wypadałoby się jakoś odwdzięczyć trochę, nie? ;) Po za tym takich co chce Ci dać tutaj nie ma. Nie pożałujesz. Trzeba mieć ukończone 21 lat. Już po 21 urodzinach jesteś?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aurora92, nie zamartwiaj się, że nie wyglądasz jak np. Angelina Jolie. Zamiast tego pacnij się wygodnie w fotelu i przeczytaj jakąś ciekawą książkę. Odwróci to Twoje myśli od smętnych rozkimn a ile mądrzejsza, lepsza się poczujesz. Zrób dla siebie coś miłego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość SmutnaTęcza
Aurora92, nie zamartwiaj się, że nie wyglądasz jak np. Angelina Jolie. Zamiast tego pacnij się wygodnie w fotelu i przeczytaj jakąś ciekawą książkę. Odwróci to Twoje myśli od smętnych rozkimn a ile mądrzejsza, lepsza się poczujesz. Zrób dla siebie coś miłego.

No akurat ona jest dla mnie całkowicie odpychająca. Nie kumam, jak to wychudzone ciało, te tatuaże, a przede wszystkim te wary mogą się komuś podobać. :D Książek do czytania mam tyle, że mam ochotę zwrócić obiad. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Luktar, zgadzam się. I dodatkowo możesz się wpieprzyć w dziwne toksyczne związki, a chyba już lepiej być samemu niż gnić z kimś beznadziejnym no nie?

 

Święta racja. Lepiej być samemu a z czasem który się ma w takim przypadku w nadmiarze wykorzystać na rozwijanie się (poszukiwanie pasji itp.) co buduje naszą wiarę w siebie. Wtedy ktoś nieoczekiwanie może pojawić się w naszym życiu.

A jak będziemy smęcić to szybko wyłapie nas jakiś toksyczny troll i będzie żywił się naszym smutkiem by sam się wzbogacić.

 

Nie byłabym tego taka pewna. Czasem nawet toksyczna relacja nauczy czegoś więcej niż bycie samotnym. Ale to tylko moja opinia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Luktar,

Zamiast tego pacnij się wygodnie w fotelu i przeczytaj jakąś ciekawą książkę. Odwróci to Twoje myśli od smętnych rozkimn

Tylko nie się nie zatrać w tym odwracaniu jak ja, bo ani się obejrzysz i dekada minie i będziesz miała jedynie smutne i rzadkie doświadczenia w tej kwestii.

Moim zdaniem to niezbyt dobra rada. Nie ma co uciekać od problemu, bo i tak nie zniknie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zmęczona_wszystkim, nauczy ale i potrafi wycieńczyć emocjonalnie, zamienić się w koszmar. A osoby zaburzone i niepewne własnej wartości mają tendencje wpadania zawsze w tego typu związki, jeden po drugim... ^^

 

-- 16 lis 2013, 00:27 --

 

light, :yeah: true story

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Luktar,
Zamiast tego pacnij się wygodnie w fotelu i przeczytaj jakąś ciekawą książkę. Odwróci to Twoje myśli od smętnych rozkimn

Tylko nie się nie zatrać w tym odwracaniu jak ja, bo ani się obejrzysz i dekada minie i będziesz miała jedynie smutne i rzadkie doświadczenia w tej kwestii.

Moim zdaniem to niezbyt dobra rada. Nie ma co uciekać od problemu, bo i tak nie zniknie.

 

 

Zgadza sie. Coś o tym wiem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość SmutnaTęcza
Aurora92,

No to wypadałoby się jakoś odwdzięczyć trochę, nie? ;) Po za tym takich co chce Ci dać tutaj nie ma. Nie pożałujesz. Trzeba mieć ukończone 21 lat. Już po 21 urodzinach jesteś?

Jeszcze kilkanaście dni do 21 urodzin.

Jakie zdjęcia chcesz mi dać, że aż takie ograniczenie wiekowe? :shock::lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×