Skocz do zawartości
Nerwica.com

Ataki (jak wyglądają, jak sobie radzimy)


cicha woda

Rekomendowane odpowiedzi

platek rozy no ja przed kazdym badaniem prawie sie zaczynam jakby dusic i czuje ta kule w gardle chyba kazdy z nas zna to uczucie ;).w kosciele troche mam leki,markety przezwyciezyolem chyba ze wzgledu ze czesto do nich chodze ;).tam mam tylko natlok mysli i mysle ze mam sfizochrenie i sie zaraz zgubie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

platek rozy, ja nigdy nie mialam rezonansu na sobie i tez sie boje, ale kiedys przeprowadzalam takie badania, i troche gadalam z technikiem. I on mi wytlumaczyl, ze to tak wyglada klaustrofobicznie, ale tak naprawde bez problemu da się wyjsc z tego skanera (nawet glowe da się wyciagnąć z tego unieruchamiacza podobno).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja piernicze jak ja napilbym sie piwja w jakiejś kajpie ze znajomymi... ale kurde nie wolno przez te pieprzone leki, juz mi nawet nie chodzi o ssri, tylko o prenazyne ktora biore na sen. Ale dzisiaj taka mam ochote pojsc do Jeffsa i tam walnac ze znajommi ze 3 piwa. Nie pije nic od czerwca. Od tego momentu przestalem chodzic

na imprezy w weekendy i szanty w tygodniu a to dawalo sporo radości i wytchnienia. Wiem mozna i na trzezwo, ale napinam sie wtedy kiedy widze jak sobie inni

popijaja z zadowoleniem i meczy mnie tlumaczenie czego nie pija.

 

W ogole wsztko nie ostatnio zlości i wkurza, coś wiecznie mi w czymś przeszkadza, albo jakies haslay, albo jakies kolejki, albo jakies korki, albo samochody i cala masa nawet malych pierdół.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hania33, Nie wiem czy sie mecze, po prostu mam przestawiony tryb, klade sie o 4 i spię do 14:00. Wciagnalem sie jak zaczalem siedziec na tych forach nerwicowych. Wczoraj pisalem z jakas dziewczyna, ktorwa na bieząco wypiła cała flache wodki. No nawet fajnie sie pisało.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×