Skocz do zawartości
Nerwica.com

Oddział Leczenia Zaburzeń Osobowości i Nerwic - 7F


mała defetystka

Rekomendowane odpowiedzi

Agresth, a możesz napisać dlczego nie idziesz na 7f? zrezygnowałaś czy Cie nie przyjeli? z tego co pisalas bylas zadowolona z przebiegu konsultacji. cos Ci powiedzieli? bo mi w sumie niewiele, tylko ze pobyt na tym oddziale moze byc korzystny dla mnie. w sumie dlaczego to mi puki co nie wytlumaczyli.

 

jakos malo " ruchu " ostatnio w tym watku :bezradny:

 

tak to zawsze ktos opisywal konsultacje albo pobyt a teraz taka ciiiiiisza

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś oczekuje głaskania po główce, zachęcania i przekonywania, żeby podjeli się terapii to niech szuka dalej. 7f ma przygotować do życia a w życiu nikt nie klaszcze i nie mdleje z podziwu kiedy robi się, i traktuje innych tak jak robi to większość osób mających zaburzenia osobowości. Jak ktoś wybiega z konsultacji z płaczem to najlepszy dowód na brak determinacji bo tu nie jeden raz będziesz płakać. To nie wakacje u cioci. Trzeba nauczyć się słuchać, rozmawiać, myśleć o uczuciach innych, brać odpowiedzialność za swoje czyny, wspòłżyć z innymi, szanować zasady, nawet kiedy nie do końca nam pasują. 7f uczy pokory.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Radio, a to do kogo? :lol:

 

Przede wszystkim - generalizujesz.

Jak różni są ludzie, tak niemożliwe jest, żeby 7F, czy jakiekolwiek inne miejsce, było odpowiednie i pomocne dla wszystkich. Skutecznie leczyć się (jak to Ty piszesz "uczyć się" życia) można też w zupełnie innych warunkach.

A nawet niektórym (w przenośni)głaskanie pomoże bardziej niż mordobicie. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×