Skocz do zawartości
Nerwica.com

Faceci którzy nigdy nie byli w związku i prawiczki. Szanse ?


d65000

Rekomendowane odpowiedzi

rotten soul, same dziewice w stanach :mrgreen:

 

Myślę, że bezpośredniość była zbyt duża i nawet napalone laski lubiące niezobowiązujący seks nie chcą być nazwane mianem "slut" czy "whore". Dla przykładu tutaj ju większe powodzenie:

 

[videoyoutube=RTuBf4BrIgE][/videoyoutube]

 

A tu dowód na to, że lasce spragnionej seksu jest łatwiej:

 

[videoyoutube=5JJFBtHcBnM][/videoyoutube]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bittersweet, to jak paskudny nałóg, szkodzi ale jak raz zaczniesz, to nie skończysz,nawet jak sie strujesz, i znowu w kółko?
nie jest tak źle, jeszcze się żadnym prawiakiem nie strułam :mrgreen: pisanie tutaj porównałabym raczej do syzyfowych prac albo orki na ugórze... z drugiej strony widać, ze prawiczki niby takie nieudolne, a potrafia jakos przyciagnąc kobiete do siebie, chociaz tylko wirtualnie :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bittersweet

 

a może kobiety nie lubia być traktowane jak darmowe prostytutki ? tak mnie oświeciło

 

no pewnie tak się mogły poczuć, jedna nawet szklanką chlupneła mu, ale przecież nie obrażał ich, tylko się kulturalnie spytał, mógł w sumie bardziej dyskretnie to zrobić, nie przy ludziach.

 

 

rafzap

 

 

A tu dowód na to, że lasce spragnionej seksu jest łatwiej

 

no dowód chyba dla największych niedowiarków, pewnie stereotyp kłódki i klucza, a może coś jeszcze :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przeciez mozna zwrócić się o poradę do siostry, kuzynki, przyjaciółki z prośbą o info "co w/g Ciebie utrudnia mi znalezienie sobie kobiety ?

 

Ciekawe co mogłaby mi przykładowo powiedzieć. Osobowości mi nikt nie zmieni. A to się tylko liczy w moim przypadku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

lubudubu, ale jak mozna w jedna strone to w druga tez moze sie da ;)

 

-- 15 lis 2013, 17:14 --

 

lubudubu, no pewnie, ze odebralo, piszesz jakbys nie znal tego stanu ;)

ja wiem do czego pijesz, ze do zwiazku potrzeba motywacja, zwlaszcza dla niedoswiadczonych, no ale chodzi o to, ze sama zmiana jest mozliwa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W dupie z takim leczeniem. Obys ktorego dnia nie zaznal takiego spokoju, ze odechce Ci sie z lozka wstawac bo tak fajnie ze soba poczujesz sie. Oczywiscie to wszystko iluzja....ciemna kurtyna zrzucona zebys nie widzial tego świata pelnego barw, milosci , szczescia, smutku itp.

 

hee

 

Tu nie chodzi o zobojetnienie a wlasnie zainteresowanie swiatem , otworzeniem sie na niego. No niestety ja na lekach zadnych jeszcze tego nie zaznalem. :bezradny:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

lubudubu,

Oczywiscie to wszystko iluzja....ciemna kurtyna zrzucona zebys nie widzial tego świata pelnego barw, milosci , szczescia, smutku itp.

 

swiat nie jest tego pełen, rzeczywistosc ma wszystko w dupie, rzadzi sie swoimi prawami.

kurtyna to wlasnie te barwy i uczucia - stany wewnetrzne, potrzebna do zycia i zwiazkow, tego nie kwestionuje.

 

no ale skoro w jedna strone glupim lekiem mozna to w druga tez, wiec jest nadzieja :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×